Chińskie czołgi w World of Tanks Blitz

Chińskie czołgi w World of Tanks Blitz
Nowa linia czołgów i sporo ciekawych zmian

Zgodnie z życzeniem społeczności kolejna linią, która pojawia się w World of Tanks Blitz są czołgi chińskie. 10 nowych maszyn czeka na przetestowanie. A ponadto dużo innych, ciekawych zmian i usprawnień.

Na początku linii chińskiej mamy do czynienia z lekkimi czołgami takimi jak Renault NC-31, Vickers Mk. E Type, Type 2597 Chi-Ha czy M5A1 Stuart. Od poziomu piątego przechodzimy do mocno zmodyfikowanych radzieckich czołgów średnich jak T-34m Type 58, T-34-1 i  WZ-120. Na szczycie drzewa technologicznego czeka 121 z ponad 400 punktami obrażeń na pojedynczy strzał.

Przerobiono i usprawniono bitwy rankingowe. Aby dołączyć do tej rozgrywki należy posiadać czołg min. poziomu siódmego. na podstawie 20 pierwszych bitew gracze zostaną przyporządkowani do określonych lig, w których czekają atrakcyjne nagrody. Poprawiono również dobór graczy do drużyn, który opiera się od teraz nie tylko na klasie wybranego czołgu i jego poziomie, ale również na roli jaka odgrywa w grze. Ta zmiana ma jeszcze bardziej zróżnicować pola bitew. Zmniejszono również wahania w penetracji pocisków z 25% na 15%. Dzięki temu strzały oddawane przez graczy będą miały większą przewidywalność zarówno w zakresie przebicia pancerza, jak i ilości zadawanych obrażeń. Ponadto, ulepszeń doczekał się system wzmocnień w grze – od teraz można łączyć te same rodzaje, aby otrzymać jeszcze lepsze wersje. Na deser dodane zostały nowe legendarne i rzadkie kamuflaże dla wybranych czołgów.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ROMPA

Przepraszam a będzie może drzewko chińskie?

MacRiko

mam pytanie czy dodadzą więcej chińskich czołgów np. lekkich ?

alpha i omega

No i się pół gry zawiodło większość graczy a zwłaszcza ci co newsy patrzą spodziewała jako pierwszych chińczyków linię do 113 i może jakiś evencik z 59 pattonem ale zamiast tego dali to..