FCM 50t zostanie usunięty ze sprzedaży!

Ciekawe informacje dochodzą do nas zza granicy. Cytując za oficjalną stroną WG na amerykańskim portalu, a także za kolegami z WoT Express:

Z aktualizacją 9.22 ze sklepu w grze zostanie usunięty francuski czołg premium FCM 50 t.

Oznacza to ciąg dalszy usuwania czołgów z limitowanym matchmakerem ze sprzedaży. Jako pierwszy z pojazdów w 2018 roku zniknie właśnie FCM, ale to oznacza, że także kolejne maszyny są na liście Wargamingu. Oprócz tego na amerykańskim serwerze dostępna będzie zniżka na FCM’a, a czy doczekamy się podobnej u nas? To jest akurat niewiadoma. Na ten moment na serwerze rosyjskim jeździ 325,000 tego typu pojazdów. Z chęcia porównamy tą liczbę po wycofaniu go ze sklepu, bo wiemy z przeszłości, że takie wycofywanie pojazdów (nawet przeciętnych) jest naprawdę opłacalne.

guest
19 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lol

VK 30 01P go rozwalam za każdym razem

mbstr

Usuwają bo nie trzeba do niego walić z golda. Kto wie, może za 2 lata nawieszają mu więcej grabi i szufelek z przodu i znowu go dadzą w sklepie jako tak twardy jak tylko twardy może być uciekający francuz z tyłu.

schayba

Czołg jest bezużyteczny, wszystko w niego wchodzi, widać go w ciemnościach jak stoi w krzaku przykryty brezentem, nie ratuje go nawet mobilność (bardzo przyzwoita) i dobre działo. Mógłby być w zamiance za Liberte. Inaczej tylko marnuje slot w garażu. Innymi słowy gruz.

MAR

Dokładnie obecnie to szrot. Rozrzutnik gnoju. Celność w ruchu tragiczna, nawet po skupieniu można się odbić nawet od lajta. W obecnych realiach WOTa pojazd to darmowe HP

GoldNub

Ile osób tyle opinii 😛 Dla mnie to naprawdę dobra maszynka. Może gabaryty ma nieciekawe, ale grywalny jest bardziej choćby niż IS-6. Podobnie jak SP – styl gry nie odpowiada jego klasie. Ja nim gram jak medem i 2k średnich obrażeń potrafię nim wykręcić. Działo jest kwestią dyskusyjną, ale ja na nie nie narzekam. Narzekałem gdy zamiast staby wziąłem wentę. Po wymianie w akompaniamencie dosyłki i optyki można nieźle się nim pobawić i jeszcze bardziej uniezależnić się od drużyny, czy pomóc jej bez liczenia na spotera.

Generalnie pojazd polecam, ale tylko doświadczonym. Gracze średni i gorzej nie wycisną ukrytego w nim potencjału. Podobnie jest z jego magazynowym bratem z drzewka – AMX 50 100.

The_Apeir0n

ironią jest, ze w zeszlym roku przywrocili 112, ktory wiadomo tez ma preferencyjny mm

sonsiad

defender w sprzedaży w USA ? 🙂

40k

Płakać nie będę

piter9870

Znowu jest to napisane że go usunąć planują … Ciekawe czy w końcu im się to uda. Czołg oczywiście stoi w garażu 😉

Griven Warthog

I tak był brzydki jak jasny gwint wygląda jak 4rka z bebechami od 8mki xD zawsze zjadałem go bez problemu a i tak coraz żadziej go widuję chyba nawet żadziej niż is6 xD

MAR

Taki IS6 zjada FCMa na śniadanie. A wszyscy mówią że to IIS6 potrzebuje buffa

Lord1345

Hmm bo każdy przebije ci fcm nawet gówniany pojazd 6 tieru pozatym IS6 To gówno czołg do bicia ma 390dmg na 175 peny w realiach to mało

iBlackLagon

Is-6 nie zdąży nawet wyspotować Fcm’a, ludzie czy wy dopiero w tym roku zaczęliście grać w WoTa?

Maryś

Zacznij częściej niż żadziej chodzić do szkoły.

Hebius

Ja tam żałuje chociaż go nie mam. Ma słaby pancerz i można z nim powalczyć i przebić przeciętnym czołg, który się grinduje i tu uwaga “nie na goldzie”.Obecnie na wysokich tierach to wszystko co się poprawia i wprowadza musi być super opancerzone z 3 pikselowymi weak spotami na garnkach, zbalansowane pod golda.

Orange

Polecam zmienic monitor z 144p na 720p przyda się 😉

Hebius

Na 720p. Ok. Dziękuję za dobrą radę.

Szczecinianin

Jak dla mnie to mogą go usunąć ..Nie mam i nie jest mi potrzebny