9.22 w praktyce

Zaczął się test łaty 9.22. Główną zmianą są roszady w drzewku ZSRR. Dzisiaj zobaczycie pierwszą i najbardziej niepewną z nich – nowy TD X tieru Object 268 v. 4, który zastąpił Objecta 263. Czy podmiana się udała?

MT X tieru Object 430U, który charakteryzuje się twardym pancerzem i niezłym wygarem.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
copycat

Warto jednak się podszkolić. Gwintowanie lufy zwiększa prędkość wylotową, taaaaaa tyle że nadaje prędkość obrotową dającą większą stabilność lotu pocisku, a więc celność. Ta belka z tyłu, byłeś blisko podkłada się ją pod gąski jak grzęźnie w błocie. Pozdrawiam.

Stary bywalec wof

Polaki-robaki-boty nie umia zrobic X na zwyklym to spam czemu testowy nie dziala 😂😂

Sartyx

heja – może mi ktoś powiedzieć co jeśli w garażu mam SU-122-54 oraz OBJ.263 ? czy dobrze rozumiem, że jeśli mam oba w garażu to za SU powinienem dostać OB.263 IX tieru, a za OBJ.263 (X tier) niby również OB.263 IX tieru i nową X ? czyli pewnie nie dostanę 2szt. więc będę stratny bo zabiorą mi SU i dostanę 2 czołgi za OBJ.263 X tieru…czy dobrze myślę ? znaczy się trzeba SU sprzedać poprostu…

anonim

***** czemu jak ja strzelam to pociski latają po okręgu a na tym filmie idealnie w środek

Anonimowo

czemu serwer testowy nie działa

przemo

tego ze pierwsza faza zakonczona – wiem szybko sie uwineli :>

Anonimowo

a kiedy będzie druga

Anonim

dlaczego nie działa wersja testowa ?

Anonimowo

czego nie działa wersja testowa

Mateusz123_4

Bo się 1 faza skończyła