T-44-100 i KV-4 Kreslawski w World of Tanks na konsolach

Dwa nowe czołgi trafiają do konsolowego sklepu premium. Są to T-44-100 i KV-4 Kreslawski – tym razem bez specjalnego malowania. Czyste modele umożliwiające nałożenie normalnych wzorów kamuflażu 😉

Wasi przeciwnicy będą chować się na widok tych dwóch rarytasów! Zwerbujcie T-44-100 i KV-4 Kreslawski w tandemie lub pojedynczo przez ograniczony czas.

Zwinność T-44-100 pozwoli Wam unikać ataków wroga, a warstwowy pancerz boczny uchroni Was przed celnymi strzałami. Drużyna nie obędzie się bez Waszego działa kal. 100 mm, dlatego trzymajcie się blisko walki!

Ten wariant KV-4 to nietypowo uzbrojony czołg ciężki projektu M. I. Kreslawskiego, zdolny napierać na przeciwnika do granic jego możliwości. Posiada zadziwiająco dobre prowadzenie działa, a jego asymetryczne umieszczenie sprawia, że KV-4 Kreslawski jest bardzo skuteczny w taktyce drapania boków.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Ź: WoT Console

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Imperceptible

“bardzo skuteczny w taktyce drapania boków”

To sie tam drapcie po boku, a ja was ostrzelam zza winkla :p

Zawisiak

hehe
Multi to grubasek

Imperceptible

Rodzice go futruja, a ty podbijasz mu ogladalnosc, to nie dziwne ze tlusty ;] Ale co to ma wspolnego z moja wypowiedzia?