Nowy czołg alfa w mieście – poznajcie nowy Object 430U

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
_DiAboLluS_

Takie pytanie mam. Poda mi ktoś ile na testowym trzeba Expa żeby przejść z T-44 na Obj.430U? (Mam dużo nauki i nie mam czasu na testowy) Oczywiście za free Expa czyli najszybszą drogę. Bo zbierałem właśnie na niego

wrednybabok

Na całą linię do tego meda potrzeba 745,393 expa, z IX na XI (z modułami ) 303,608 expa, z czego 287,000 expa to czołg. (Źródło tanks.gg)

wrednybabok

Z t44 wychodzi 524,550 expa na X tier

Kolejna premka

Czołg obecnie dostępny (Też jako premka) w Amored warfe.Dla zainteresowanych .

Dokitu

Nowy 430u upodabnia się do Chińskiego 121 był jedyny z taką fajną alfą ale znając WG będzie od niego lepszy bo jest Nowy

LeP

Przednia płyta 121 ma 200mm efektywnego pancerza, a objecta 265mm. Wieża 240mm vs 303mm. Tak więc podobne są tylko z działa. Równe to będą za pół roku, o ile wg zbuffuje chinczyka.

Zima

Nowy 430u upodabnia się do Chińskiego 121 był jedyny z taką fajną alfą ale znając WG będzie od niego lepszy bo jest Nowy

Hebius

Będzie lepszy, bo jest ruski. Chińczyki mają długie czasy skupiania celownika, żeby przypadkiem nie zaszkodziły ruskim medom.

Anonimowo

„Po pierwsze przesuwamy 430 na IX poziom klasycznie ułożonej linii, gdzie zostanie następnikiem czołgu T-44”.
Natychmiast to poprawcie, bo zacznę wątpić w wasze kompetencje.

Anonimowo

Popieram…

jw.

Jak schowa dolną płytę to nawet centurionem X mu nic nie zrobisz. Na samych małych garnkach ma 293 i 318 pancerza. I to pod warunkiem, że trafisz w nie idealnie w środek.

Ciekawe ile będą miały nowe ciężary.. 350-400 efektywnego? To ile czołgów dodadzą, które nie da rady ruszyć podstawową amunicją?

Mlody

Nie ogarniam. To co z ob 416? Jaka będzie 10?

Tomm

dziesiątki jeszcze nie ma (zapewne pojawi sie na super teście albo w następnym patchu), ob 416 zostaje na swoim miejscu! I TYLE W TEMACIE.

ehh

albo za tydzień czy dwa w następnej iteracji patcha…