Type59 Patton i 113 – World of Tanks Blitz

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

A może wprowadzicie w końcu japońskie ciężkie bo medy są już od 2,6 (chyba). Jak się wprowadza jakąś linie to się ją kończy (tak jak to było z francami). Ale WG woli wprowadzić w ciula nacji i w każdej jedną linie (albo połowę tak ja linię do lodówki). Type 5 havy jest o wiele lepszy i przydatniejszy niż taki gruz jak 121. Aaaaa zapomniałbym, jaszcze nie zmieniajcie medy w lighty tak jak to było z batem. A jak macie wprowadzać jakieś magazynki to nie jakieś żałosne 3 pociski.

Kuba Zielonka

To nie jest Wot na PC. 3 pociski to nie mało.
Muszą jakoś zbalansować te czołgi.

Anonimowo

To nie znaczy że mają robić 3 sekundy między pociskiem a magazynek ma się ładować bardzo długo. A bo według ciebie buldog ma bardzo zbalansowany magazynek?! amx 50 100 nie był taki OP jak miał 4 pestki w magazynku a jakoś go znerfili nie dając nic w zamian. a foch 155 w PC ma magazynek a w blitz nie ma. Mógłby mieć 3 razy po 640 między każdym pociskiem 5 sekund a cały magazynek ładować 25,7 sekund. To nie jest takie op bo chciałbym przypomnieć że jest taki czołg jak godzilla który wali za 1000 i ładuje nie całe 20 sekund.

alpha i omega

dokładnie balans balansem ale obecnie w blitzu magazynki nie mają właściwie racji bytu poza może paroma wyjątkami jak beczka czy t57

Anonimowo

No proszę jakoś magazynki muszą zbalansować a rakiety jakoś nie.

alpha i omega

3 pestki to nie mało? W przypadku takich czołgów jak beczka to może i wystarczy bo wali średnio po 400 ale taki bat nic nie zrobi z 3 pechami już nie wspominając o przeładowaniu między nimi nie ma szans wygrać solówki z żadnym innych medem 10 tieru nawet go do ogryzka nie sprowadzi bo dmg na magazynek wychodzi śmiesznie mało jak na ten tier + ten czas między pestkami 3 sekundy to ma beczka czy t57 które przypominam że są ciężarami co to za pomysł dawać takiemu pojazdowi jak bc taki czas jak HT do tego od kiedy med jest lightem to dwie różne klasy do różnych zastosowań prawda taka że z jakiegoś powodu wg uparło się na te zakichane 3 pestki niezależnie z jakim czołgiem mieliby do czynienia nawet secie zabrali jedną przez co jego wartość bojowa leci na łeb a bc to tragedia

alpha i omega

No może wreszcie dodadzą te chińczyki bo słychać o nich już od tylu patchy że głowa mała a 113 wygląda świetnie :p

alpha i omega

PS. Świstu gwizdu marzenie poszło w pi*** tu widać 113 a wprowadzają 121…. Z szczęścia w rozpacz 59 pewnie dadzą w kolejnym bezsensownym evencie ale co ze HT? będzie przynajmniej jak france chwilę po medach na osłodę życia czy wywalą go jak japońskie HT i 121 podzieli los stb?

The_Apeir0n

***** na PC garnek jest duzo wyzszy, niech mu to gowno zmniejszaa do niego wroce

lajt

59-Patton na konsole ma 2x niższą kopułę… niech tak na pc zrobią to będę szczęśliwy 🙂