Nadchodzące czołgi premium: M4-A2 Łoza

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Triari

Sama Loza nie ma w sobie absolutnie nic ciekawego. Są lepsze, radzieckie czołgi premium na 6 poziomie. Jedynie ten historyczny wygląd, który jest całkiem fajny ale… jak dla mnie to nie wystarczy, żeby go kupić.

Triari

Gra Lozą w niczym nie odbiega od gry M4A3E8 (i Fury i Thunderbolta).

A to nieprawda – inaczej się gra wolniejszym thunderboltem z dobrym pancerzem a inaczej M4A3E8 który jako jedyny z nich ma aż 12 stopni opuszczania działa i dodatkowo można zamontować mu haubicę. Rozumiem argument, że te pojazdy są do siebie podobne a niektóre niemal identyczne jak Fury i Loza jednakże trochę ten Twój opis jest spłycony. Zgadzam się jednak, że Rudy jest lepszy od Lozy przy czym T34-85M ze swoim DPM i lepszym pancerzem (no i gorszą mobilnością) moim zdaniem wygrywa z Rudym.

Dodam też od siebie, że mi się bardzo dobrze gra Thunderboltem. Na 6 tierach wymiata, potrafi czasem odbić coś od siódemki i z umiarkowaną ilością pocisków premium namieszać w walkach z wyższym tierem. Gorzej wypada na ósemkach, chyba że trafi się jakiś miękki czołg pokroju TVP czy revalorise którego można punktować gdzieś z boku na trzeciego ;-D Przy czym wrogich ósemek można trafić w walce najwyżej trzy więc ten czołg nie jest jakąś zupełną padaką – po prostu trzeba wiedzieć jak go dobrze wykorzystać.

NiezlySzajs

No dobrze, ale nie ma w sprzedaży rudego.

The_Apeir0n

w **** nie, gowno okropne jak kazdy sherman (oprocz jumbo) NIE KUPUJ