Charakterystyczne insygnia: Poradnik – Emblematy i naszywki

Charakterystyczne insygnia – Wstęp

Emblematy i naszywki na całym świecie wiążą się z mundurami wojskowymi. Dzięki nim jesteśmy w stanie określić czyjś stopień wojskowy, specjalizację oraz przynależność do określonej jednostki. Ale nie chodzi wyłącznie o mundury – emblematy znajdują się także na nadbudówkach okrętów wojennych, zarówno oficjalne, jak i nieoficjalne. Często budzą strach, a czasami śmieszą.

Uznaliśmy, że ten poziom rzeczywistych modyfikacji doskonale pasuje do naszej gry. Przygotujcie zatem igłę i nitkę! W World of Warships już wkrótce pojawią się „charakterystyczne insygnia”! Po wprowadzeniu nadchodzącej wersji 0.7.0 każdy gracz będzie mógł dokonać personalizacji własnych insygniów, wybierając spośród szerokiej gamy elementów (emblematów albo naszywek).

Naszywki
Emblematy

Jak je używać

  • Nawigacja
  • Wybór
  • Wyświetlanie
  • Trwałe wrażenie!
  • Lokalizacja ekranu „Charakterystyczne insygnia”

    Charakterystyczne insygnia można znaleźć w zakładce Profil w Przebiegu służby lub klikając insygnia obok pseudonimu w menu rozwijanym znajdującym się w prawym górnym rogu ekranu.


Szczegóły insygniów

Naszywki

Naszywka składa się z dwóch części: symbolu oraz tła. Więcej elementów naszywki można otrzymać jako nagrody za misje. W wersji 0.7.0 znajdą się cztery standardowe symbole oraz pięć teł dostępnych od początku.

Naszywki są podzielone na kilka typów: standardowe, broń oraz zwierzęta. Przy odrobinie wysiłku możecie stworzyć naszywkę skrojoną w sam raz dla siebie! W nowej wersji nastąpi domyślny wybór jednego symbolu i jednego tła, więc nie zapomnijcie wprowadzić swoje zmiany!

Emblematy

Emblematy przybierają formę barwnych odznak i są bardziej unikalne oraz trudniejsze do zdobycia od naszywek. Podzielono je na cztery poziomy trudności – im wyższy poziom, tym bardziej skomplikowany emblemat.

Gracze odblokowują emblematy, walcząc okrętami VIII lub wyższego poziomu i spełniając poniższe wymagania:

  • Utrzymanie określonego wskaźnika średnich uszkodzeń (różny w zależności od klasy) w przeciągu ostatnich 100 bitew.
  • Znaczący wkład w dużą liczbę zwycięstw okrętami różnych państw.

Wszystkie dostępne emblematy są widoczne na ekranie charakterystycznych insygniów, ale można z nich korzystać wyłącznie po spełnieniu odpowiednich kryteriów.

Przegląd emblematów

 

worldofwarships.eu

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments