Prosto z Supertestu: MTLS-1G14

Dziś na Superteście pojawił się MTLS-1G14. Prawdopodobnie niewielu z Was o nim słyszało. Jest to rzadki, amerykański czołg lekki III poziomu, potrafiący oddawać dwa strzały za jednym kliknięciem myszki. Deweloperzy postanowili przyjrzeć się temu pojazdowi i zbadać jego możliwości na superteście.

Pamiętajcie, że charakterystyka pojazdu jest w tej chwili testowana i każdy z niżej wymienionych parametrów może ulec zmianie.

Powstał na potrzeby sił zbrojnych stacjonujących w Holenderskich Indiach Wschodnich. W latach 1941-1942 wyprodukowano 125 pojazdów. Tylko 20 z nich zostało zamówione, ale nie zostały użyte w walce.

https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/usa.png MTLS-1G14. Proponowane parametry:

Tier: LT-3, USA
Wytrzymałość: 250    230
Moc silnika: 240 KM
Waga: 15,469 t
Maksymalne obciążenie: 17,35 t
Moc na tonę: 15,51 KM / t
Maksymalna prędkość / Prędkość cofania: 42 / -16 km / h    55 / -20 km / h
Prędkość obrotu: 40 °/s
Prędkość obrotu wieży: 45,9 °/s
Opór gruntu: 1,093 / 1,256 / 2,522
Zasięg widzenia: 320 m    280 m
Zasięg sygnału: 338,9 m

Pancerz kadłuba: 38,1 / 25,4 / 25,4
Pancerz wieży: 38,1 / 25,4 / 25,4

Działo: 37 mm dual automatic cannon

Uszkodzenia: 40 / 40 / 50    40×2 / 40×2 / 50×2
Penetracja: 45 / 61 / 19
Szybkostrzelność: 36,753    23,529
Średnie uszkodzenia na minutę: 1 470,1    941,2
Czas pełnego przeładowania: 15,2 s    4,6 s
Czas ładowania jednego pocisku: 0,125 s    0,5 s
Pocisków w magazynie: 10    2
Rozrzut na 100 m: 0,46    0,403
Czas celowania: 1,64 s    1,44 s
Ograniczenia opuszczenia/uniesienia działa: -10 / +25

via WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
36 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pan K

Na konsolach był rozdawany za free w tym jak i poprzednim roku pod nazwą Blitzen (sople na kadłubie i jaśniejszy kolor). Na V t b. trudno nim cokolwiek zrobić (no chyba że się ma szczęście i dobry team). A na III to jest rzeźnik, chyba że trafimy na drugiego Blitzena/MTLS, wtedy trzeba. być ostrożnym.

Pan K

A i zapomniałem dodać że tu dadzą wam wersje okaleczona, więc nie będzie w ogóle wyjątkowy. U nas nie kastruje się tak pojazdów np. WT E100, TD-ki bijące po 850 (E3, E4; Obj 268) itp. itd.

Ayn

Dajcie jeszcze kod na Type-59

Anonimowo

Łap: J35T3M-101OT4

Tomek

ahhh, wyczerpano limit..

Czołgista

O co chodzi z tym kodem?

notch23

J35T3M-101OT4 = jestem-idiota

Ryba

Grzebia przy nim to znaczy ze niedlugo bedzie w sklepie premium.

Anonimowo

Widzę, że tak nieudolnie prowadzisz swój biznes, że musisz spamić tym w komentach. Idź zabrać się za normalną robotę. A nie robieniem wszystkim dobrze za kasę.

grzesiek89

Nieudolnie? Tak jest po prostu taniej się pokazać, a nikt jak dotąd nie narzekał na moje usługi+co jest “normalną robotą, przeszkadza ci to, że ktoś może inaczej niestandardowo zarobić?

Barnaba

Został przerobiony do modelu HD w każdym razie.

Anonimowo

działa serwer testowy

Anonimowo

serio?

Tomek

I ten płacz, że na III poziomie był jakiś OP pojazd, którego spotkanie graniczyło z cudem.. hahaha

Anonimowo

Ten czołg nigdy nie był OP i nigdy nie widziałem, by ktoś tą łatkę mu przypisywał (do dziś oczywiście…). Co z tego, że ma magazynek, jak na tym tierze i tak Pz. I C wszystko zamiata. A teraz nieco go poprawią, ale dalej to nie będzie jakaś kosmiczna maszynka. Zwłaszcza, że na tym tierze jest więcej drzewkowych co jest lepsza. Daleko nie szukając: wspomniany Pz I C, czy Cruiser Mk. IV. Łatka pojazdu OP przyległa w sumie tylko do dwóch maszyn. SU76l i Pz II J. Oba są mocne… Pewnie szok dla niektórych… Przeciwko nowym i niedoświadczonym graczom. Prawdziwy powód do dumy ciągłego grania nimi.

Tomek

Ja nie wnikam w to czy On jest OP czy nie, bo nie gram na tych poziomach i nie rozumiem, jak ktoś może grać aż tyle, że w pamięć mu zapadają jakieś czołgi.. Przecież III poziom to jest parę bitew expienia, a dla tych co farmią tam początkujących graczy, no cóż.. płaczcie dalej..

Anonimowo

Tu podzielam twoje zdanie. Zrozumiem, że ktoś zagra na tych tierach, bo np. kolekcjonuje Asy pancerne, czy pomaga nowemu koledze wdrożyć się do gry. Granie tylko po to, by farmić newbie jest poniżej wszelkiej krytyki. Sam niejako rok temu wróciłem dłużej na low tiery… Tylko po to by wbić brakujące M-ki. Pomijam, że część graczy nie wiedziała gdzie jest koniec lufy… Ale zabawne jest jak wiele “doświadczonych” graczy tam siedzi. Zwłaszcza na tych czołgach co są mocne. Z racji, że wbiłem już wszystkie Asy do 8 tieru – wracam tylko jak WG daje jakiś prezent, by uzupełnić swoją kolekcję. Z drugiej strony jak ktoś sobie nie daje rady na 8+ to niech lepiej gra z ludźmi swojego poziomu. Mniej ameb na 8-10, a wg mnie low tiery stanowią dobrą podstawę do zrozumienia mechaniki. Mechaniki, nie teamplay’u.

ChestnutS

Na 3 też bardzo dobry jest T-127.

LGBTQWERTY

I cruiser ll 😀

Tomek

Jacy znawcy 😀

Barnaba

Po pierwsze PZ. I C nie wszystko wymiata. Pena nie jest najlepsza, na dużą porcję uszkodzeń można liczyć tylko z bliskich odległości. Niewątpliwym plusem jest wyjątkowa mobilność. SU-76l faktycznie ma działo z którego przykro oberwać, ale Ikv ma działo nie gorsza a przy tym lepsze camo i mobilność…
Co do Pz. II J to cała jego siła tkwi w tym, że niedoświadczeni gracze nie wiedzą gdzie do niego strzelać i panikują na jego widok. Prawda jest taka, że jest bardzo powolny i ma koszmarna penetrację która sprawia, że trzeba używać dużo gold-a (APCR). Dla doświadczonego gracza w np. T-127 to mięso armatnie. Osobiście uważam, że Pz. II J to czołg dla cieniasów…

Proximus

nowy news nowy ból ****, prawda dzieci?

The_Apeir0n

***** mac, po **** mu tykali zasieg widzenia ktory juz byl gownem? i dlaczego dpm jest o 1/3 mniejszy? fajnie, szybszy itp, ale tracam magazynek stracil dpm (co zwykle powinno byc odwrotnie), jednym slowem teraz bedzie na tyle zbalansowany (czyt. słaby) aby zostac nastepnym freemiumem/gift-tankiem

Kudła-TY

Coż widać, że wzięli na serio ostani BÓL z powodu pędraków premium 1-4 tierowych.
A tak na serio mam nadzieje że stanie się konkurencja (jak TYP czołgu) do Light Mk. VIC,
który przypominam ma (z jedzonkiem+wiatrakiem+BIA) magazynek 16,57sek /pocisk 0,14sek /liczba pocisków w magazynku 40
i nie ma złotych pocisków. (Niekoniecznie II Ausf. J)
Teoretycznie fajnie podwójne działko tyle że pewnie będzie niecelne lub/i skupiał eony, na dodatek papier którego TOG 2 wyprzedzi. Praktycznie dostaną je tylko wybrańcy czyli najprawdopodobniej testerzy. A reszta “plebsu” za jedyne cirka w zwysz co najmniej 500PLN
* zaznaczam, że wyrażenie “plebs” nie ma na celu obrażanie kogokolwiek jeśli po przeczytaniu czujesz się urażony przepraszam

Anonimowo

Tylko, że zarówno VIC, jak i niewymieniony przez ciebie, Combat Car są bardzo słabe. Nawet losowanie tylko na swoje tiery ich nie ratuje. Spotkasz H35 lub mikromausa i jesteś bezużyteczny. Ten po załadowaniu golda na 3 sobie poradzi… A po wylosowaniu Matildy – można się jechać topić. Imho pendraki są właśnie najbardziej niezbalansowanymi pojazdami w grze. Tiery, gdzie mamy skrajnie dobre, ale i skrajnie beznadziejne pojazdy. I nie mam tu nawet na myśli pojazdów premium, które poniekąd reprezentują starą myśl WG, czyli premka gorsza od drzewkowego. Popularność M2 Light na tle Pz I powinno chyba mówić wszystko.

Barnaba

I Vic i T7 Car nie widzą Matyldy. Max losuje ich na III thier. Faktycznie nawet na II thierze są czołgi których nie przebiją. Ale osobiście Libie grać Light VIC-iem.
Faktycznie M2 Light jest przegięty. Na thierach I-III praktycznie ma ma bitwy żeby nie było w niej kilku M2 Lightów. Jest to o tyle bolesne, że sporo frajerów którzy chcą sobie nabić staty graja nim namiętnie, pastwiąc się nad graczami którzy dopiero się uczą grać. A to już nie jest fajne i WG powinno coś zrobić z takimi mendami.

BUTCHER

Z TYMI STATYSTYKAMI CO PROPONUJĄ TO BYM GO ZA DARMO NIE CHCIAŁ

Przemysław

jakby ktos nie wiedzial co to BYŁ za potwór https://www.youtube.com/watch?v=y3Wsq2Fgmqw&t=6s

Polak

Jeśli to jest ta nowa mechanika to boję się jak Polska linia będzie wyglądała, bo albo Włoska albo Polska linia będzie ją miała.

Ja

Możliwe że ostatnio mało premek się po prostu pojawiło i będą chcieli wprowadzić ciężkiego bolszewika jakiegoś z 2 działami. Było coś o tym kiedyś na rykoszecie. Mi się bardziej wydaje że w Polskim drzewku wprowadzą 2 działa prędzej na wyższych poziomach z czego to bez sensu bo pewnie pobocznymi nic się nie da ugrać przeciwko X itp.

trabant

Polska linia nie ma gdzie mieć zastosowanej takiej mechaniki, najwyżej w 25TP – aczkolwiek wieże dodatkowe były uzbrojone nie w działa, ale w zwykłe karabiny, co wyklucza taki zabieg w polskim drzewku.

Polak

Wyższe poziomy maja być wymyślone.. WG je opentatowało, mogą zrobić ciężkie typu japońskiego z 2 działami i uznać je za polskie drzewko..

General

Wloska bd miala pojazdy kolowe bo w polskiej nie ma za bardzo co dac. A co do samego czolgu brawo wugie spier….. kolejny wyjatkowy czolg.

lajt

był za mocny i wg go zabalansowało więc o co ból ****?

BUTCHER

o to że jesteś debilem który nie wie o co chodzi

Lajt

To moze bylbys cwelu madrzejszy i napisal o co ci chodzi? W czym wg go spierdolilo? Bo widze, ze spierdolone jest jedno… twoj leb