AMX 13 57 i AMX M4 mle. 49 w World of Tanks na konsolach

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
moll47u

;] kv220 mam ale t-14 bije go na głowę … KV jak jest losowany na V tier to jest ok ale jak się trafi ogarnięty gracz to wali Ci po wieży i po Tobie. Kadłub dinga aż miło ale wieża – przyjmuje prawie wszystko!
tez czekam na amx 13 57 ale coś mi sie zdaje ze go nie zobaczymy bo wg ma dla nas nowa premke lt viii tieru … zbyt duża konkurencja …
Po za tym obecne oferty są do piątku – jeśli coś rzucą to będzie to „loza” lub właśnie LT franca VIII …

majki

Nie rozumiem tej zbiorowej chęci kupna „AMX 13 57GF”. Szczęśliwie jestem jego posiadaczem i jest to fajny czołg, ale równie fajny co wiele innych. Z lightów premium chiński type VI poziomu (dostępny za golda) jest dla mnie równie przyjemny w grze. Na siódmym poziomie drzewkowy T71DA jest moim zdaniem o wiele przyjemniejszy niż AMX 13 57GF. Szczególnie, że AMX 13 57GF nie zarabia jakoś szczególnie jak na premkę.

moll47u

Ja potrzebuje do szkolenia załogi.
To co jutro będzie? Rzucą coś nowego?

inny

„AMX 13 57” ehh, oprócz kv-220 to jest jedyny czołg który automatycznie wyciągnie mi pieniądze w portfela, w kalendarzu go nie było to może jutro w ofertach będzie