Test publiczny wersji 0.7.0 – runda 1

Z przyjemnością przedstawiamy biuletyn deweloperski dotyczący aktualizacji 0.7.0, który zestawia wszystkie najnowsze zmiany. Przeczytajcie więcej i weźcie udział w teście publicznym, aby osobiście wypróbować wprowadzane zmiany!

Nadchodząca aktualizacja, będąca jedną z pierwszych nowości 2018 roku, wprowadza do gry nowy widok kamery w porcie, długo wyczekiwany pokój treningowy, charakterystyczne insygnia oraz usprawnienia mechanizmu losującego w bitwach kooperacyjnych.

Weźcie udział w teście publicznym, aby wypróbować i ocenić wprowadzane zmiany.

Runda 1 testu publicznego będzie trwać od 17:30 w czwartek, 28 grudnia 2017 r. do 14:00 w środę, 3 stycznia 2018 r.

Uwaga! Ponieważ ta wersja aktualizacji jest wciąż na etapie testów, zmiany przedstawione w artykule mogą ulec zmianie i odzwierciedlają stan prac nad grą w momencie publikacji. Niektóre zmiany i nowe funkcje mogą zostać wycofane w ostatecznej wersji lub wdrożone w inny sposób. Zrzuty ekranów, wartości parametrów i szczegóły dotyczące mechaniki gry mogą nie odzwierciedlać ostatecznej wersji aktualizacji.


Zmiany w Rundzie 1

Nowa kamera w porcie

Po wprowadzeniu aktualizacji będziecie mogli oglądać okręty w porcie z nowej perspektywy. Możecie przyjrzeć się z bliska głównemu i dodatkowemu uzbrojeniu, bateriom przeciwlotniczym, wyrzutniom torped i samolotom na pokładzie. Będziecie mogli też robić piękne panoramiczne zdjęcia okrętów przy w pełni oddalonej kamerze lub podziwiać ich eleganckie sylwetki z lotu ptaka.

Pokój treningowy

Zaniedbując przygotowania, przygotowujecie się na porażkę! Teraz możecie tworzyć bitwy treningowe, które pozwolą Wam przygotować się do zaciekłej walki z innymi graczami. Jeśli macie już konto o 15. poziomie przebiegu służby, koniecznie wypróbujcie tę funkcję. Nie martwcie się o finanse! W bitwach treningowych nie zużywacie amunicji ani sprzętu eksploatacyjnego, a także nie musicie płacić za naprawę okrętu po bitwie. Z drugiej strony takie bitwy nie przynoszą żadnych kredytów.

W pokoju treningowym można ustawić szereg parametrów: od liczby uczestników, przez typy okrętów i państwa po mapy, a nawet warunki pogodowe.

Po utworzeniu pokoju treningowego możecie podzielić graczy na dwie drużyny (w każdej może być maksymalnie 12 osób).

Kapitanowie mogą także przetestować uzbrojenie okrętu na statycznych celach, na których łatwo znaleźć cytadele.

High School Fleet

W grze pojawi się nowa zawartość! W ramach nowej aktualizacji po wciśnięciu specjalnego przycisku będziecie mieć okazję zapoznania się z nową zawartością poświęconą High School Fleet. Tym razem przygotowaliśmy dla Was nową kolekcję oraz wzory kamuflażu. Możecie umieścić nowe, dedykowane wzory kamuflażu na okrętach MusashiYamato i HSF Harekaze, przydzielić okrętom czterech nowych dowódców oraz zgromadzić kolekcję 35 przedmiotów z krótkimi opisami postaci z serialu anime. Nowe kamuflaże nie przypadły Wam do gustu? Bez obaw, można je ukryć w menu karuzeli.

Charakterystyczne insygnia

Świetna wiadomość dla wszystkich kapitanów, którym marzy się jeszcze więcej opcji personalizacji w grze. Teraz możecie wyróżnić się dzięki szeregowi kolorowych, charakterystycznych insygniów. Insygnia będą widoczne dla innych graczy w wyskakujących poradach. Możecie także przeglądać emblematy sojuszników, umieszczając kamerę na ich okrętach.

Specjalny interfejs w porcie pozwala graczom tworzyć wymarzone insygnia. Możecie szczegółowo przyjrzeć się wszystkim możliwym wariantom i kombinacjom insygniów.

Wśród charakterystycznych insygniów znajdują się emblematy, mające formę symbolu z tłem. Można je zdobyć poprzez wypełnianie misji bojowych. Emblematy są przyznawane za określone osiągnięcia, np.: za wykazanie się znakomitymi umiejętnościami bojowymi lub za liczbę wygranych zdobytych okrętami określonego typu lub państwa.

Zmiany w mechanizmie losującym trybu kooperacyjnego

Aktualizacja 0.7.0 wprowadza dodatkowe usprawnienia mechanizmu losującego w trybie kooperacyjnym. Teraz możecie napotkać w bitwach lotniskowce i pancerniki obsługiwane przez boty, nawet jeśli prawdziwi gracze nie dowodzą okrętami tego typu. Typ okrętu dowodzony przez SI zależy od typu okrętów, które są najliczniejsze w danej bitwie.

W dalszym ciągu obowiązują wszystkie standardowe zasady mechanizmu losującego:

  • Konfiguracja drużyny botów odzwierciedla konfigurację drużyny graczy.
  • W każdej drużynie może być maksymalnie jeden lotniskowiec.
  • Zmiany te mają na celu uatrakcyjnienie bitew kooperacyjnych. Dzięki nim będziecie również mogli wypróbować swoje umiejętności w starciu z bardziej wszechstronnymi konfiguracjami przeciwników.

worldofwarships.eu

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mateusz123_4

Fajnie że pokój treningowy będzie fajnie by było samemu grać a nie na przymus graczy dać