W Wargaming zabroniono śmiać się i profilaktycznie wystawiają pracowników na mróz

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

27 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Vandal

hmn ja to powiem tak zeby w zyciu cos osiagnac trzeba ***********

J.Psikuta

Tak samo jak w WG jest w polskiej policji

Prawdziwek

Możecie wierzyć lub nie, ale to prawda.

nofatchx

Cóż, człowiek punktualny przychodzi przed czasem, ten kto przychodzi punktualnie, już jest spóźniony… a pobłażliwość przełożonego, jest wprost proporcjonalna do rozmiaru biustu i długości nóg 😉 Noooorma

Anonimowo

To już wiemy skąd jakieś dziury w modelach kolizyjnych pojazdów, skąd błędy z czatem, kontaktami, dlaczego coś naprawiają czy robią i nie potrafią skończyć – pracownicy działają na złość firmie. No cóż – być może w wielu korporacjach tak jest, ale uwierzcie mi – nie wszędzie. W takiej branży i przy takim produkcie takie praktyki szkodzą firmie.
Zamiast kar – nagrody, zamiast sztywnych grafików – dowolność w odrabianiu godzin w inny dzień, zamiast presji – jeden dzień na prace przy projektach własnych. Zadowolony pracownik, który idzie do pracy nie tylko dlatego, żeby zarobić to dobry pracownik.
Jak coś naprawdę ****** to dobry i zadowolony pracownik bez noża na gardle zostanie dłużej w pracy, niezadowolony będzie siedział i udawał, że coś robi, bo niby dlaczego miałby pomagać tyranowi?
Dobry i zadowolony pracownik zna produkt i zostanie w firmie, niezadowolony – odejdzie. Przyjdzie nowy pracownik i będzie musiał poznać produkt a WoT jest nieźle połatanym i polepionym mutantem, który żyje własnym życiem.

Finetab

nie przyjmuje misji z kalendarza adwentowego i jak się z nich nie śmiać i nie wystawiać na mróz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dc

Czyli pańszczyźniany system u nich śmiga aż miło, skąd my to znamy co?:/ Są Pany i jest plebs, niczym pyłek na bucie. Czy to może powolutku, jak lodowiec, wykończyć WG? Odpada, wszystkie korpo tak działają i większość ma się dobrze, niestety.

zbych

cccp starsi wiedzą a młodsi doczytają dobrze że szczanie na rozkaz nie mają ….. jeszcze

tgds

600 białoruskich rubli, to 11 polskich groszy… Co wy tam ćpiecie, w tym Rykoszecie?

Cpj

Czytaj ze zrozumieniem na samym początku jest podane że to nie jest ich tekst tylko pożyczony z innej strony

tgds

Cytowanie czegokolwiek zwalnia z odpowiedzialności za słowo?

Anonimowo

„śmiać się wolno zgodnie z dotychczasowymi zasadami” 🙂

The_Apeir0n

totalitaryzm z ZSRS pozostal w bialorusi xd

YellowClaw

co to ZSRS?????????????????????????????

Anonimowo

Związek Socjalistycznych Republik Sowieckich XDDD???

Anonimowo

No widzisz, a poprawnie mowi sie zsrr

fighter

Obie formy są prawidłowe.

Lord

Ale jak to tu już ktoś napisał… przecież to normalne warunki w każdej korporacji. Kto pracował w czymś większym niż 5 osobowa firma rodzinna ten powinien wiedzieć. Co się dziwić?

Anonimowo

Po grze widać jakie do debile nie muszą nic mówić

Kk2

Smutne, ale tak lub podobnie jest w KAŻDEJ korpo!
Kto pracował ten wie…

Jaro

WG is a sxxt company. I always told that to everyone.

Looksass

Człowieku… Chcesz przyszpanować na publicznej stronie swoją „znajomością” angielskiego a robisz z siebie debila… Wróć do szkoły… Zajmij się nauką angielskiego i dopiero wtedy się udzielaj. A Google translator odstaw bo korzystanie z niego przerasta Twoje możliwości… Osobiście, w 10sek znalazłem dwa, poważne błędy w Twojej „wypowiedzi”. Dwa, w dwóch zdaniach…

V

niedowartosciowany *****

antyKORPO

odkryli Antarktydę na Białorusi? Chcieli „zachodniego” dzikiego kapitalizmu, to go dostali 🙂 normalna sytuacja – jak w każdej innej korporacji. W Polsce dzieje się to samo. Wielkie zdziwienie na Białorusi 😀

Pawian

witamy w świecie korpo … 🙂

Gal Anon

Dowalił XD

dretwy

whaaaat? 😀