Polskie i włoskie czołgi w World of Tanks w 2018 roku!

Po pierwsze to właśnie pojazdy włoskie najprawdopodobniej będą tymi pojazdami, które przybędą do nas z nową mechaniką wprowadzoną do gry. Będzie to nowa, specjalna włoska linia, w której zapewne znajdą się pojazdy kołowe (mi.n. Fiat Ansaldo widoczny w filmie). Nie jest to jeszcze zatwierdzone, a konkretnie nie ma 100% pewności, że pojazdy kołowe pojawią się od razu z wprowadzeniem włoskiej nacji. Wszystko okaże się po wynikach wewnętrznych i publicznych testów aktualizacji.

Co do polskiej linii mamy niestety mieszane uczucia – krążą plotki, że czołgi polskie poziomów VIII – X zostały opatentowane przez Wargaming.net, tak jak miało to miejsce z E 50M. Co to oznacza? Mniej więcej tyle, że te pojazdy zostały wymyślone przez firmę, albo są daleko idącą interpretacją prawdziwych projektów. Innymi słowy – co by było gdyby.

Niskie i wysokie tiery mogą okazać się całkiem interesujące, natomiast środkowe to zapewne kopie innych linii: jak Pudel, zdobyczny Hetzer, czołgi sowieckie itp.

guest
13 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
karakan

?

Łysafaja

Moim zdaniem nie powinniśmy się przejmować pierdołami w grze
Powinniśmy zbudować w realnym życiu jakiś czołg następnie sfałszować papiery i wmówić WG że to prawda i będziemy mieć 10 tier

Łysafaja

Dobrze gadasz

Historyk
mniej wymagaj

z niecierpliwością czekam na włoskie czołgi

mniej wymagaj

coś mi się link pierwszy zepsuł tu macie link do prawdopodobnej VIII włoskiej https://forum.axishistory.com/viewtopic.php?t=94996

trabant

Jeśli czołgi będą zbalansowane, to mi nie przeszkadzają ufoludki i klony…
WB10-7TP-9TP-25TP BBt br panc-25TPBSPzinz-Bugi-40TP-53TP-Czołg Lewandowskiego-Lemcernik

Hornet

No i co. Jak ktoś nie chce robić polskiej nacji – nie musi. Ja z niecierpliwoscia czekam, bez względu na to czy to będą takie czy inne czołgi.

Thumb-up

Tak jak i ja. Nie mam problemu z czolgami “co by bylo gdyby” jesli wpasowuja sie w koncepcje gry i nie sa jakimis kosmitami.

Podobaly mi sie japonskie superciezary i chinskie tdki. Wiec jesli zrobia dobre polskie medy… biore. A jak nie to zawsze bedzie wiecej do zniszczenia.

Anonimowo

Mi by na VIII-X nie przeszkadzały ruskie klony chętnie zobaczył bym to fanowskie drzewko o ,którym było dawniej głośno z Pancernikiem Lema i T-55 AM Merida na X a na IX T-55 E czy jaką on tam miał literkę wersji.

lajt

to samo uczucie… jakie będą takie będą z zachowaniem jakichśtam historycznie parametrów i kształtów (głównie z projektów).

A klony? Jak będą miały inne malowania, załogę, inne “graty” na czołgach to why not? Wspominany klon IS-3 może z inną końcówką działa i wystrojem wieży? Niby to samo ale jednak jakoś inaczej to by wyglądało

Vroo

Skoro chińska linia to same klony, nie widzę problemu że polska będzie takie zawierać. Nie nasza wina, że nas Hitler ze Stalinem podbili i nie mogliśmy rozwijać własnych konstrukcji. Myślę, że WG przekonał się do polskiej nacji po wynikach sprzedaży Pudla.