Czy most na mapie Westfield zostanie naprawiony?

Na serwisie Reddit pojawił się opatrzony tagiem [Meme Monday] żartobliwy wpis jednego z internatów, który opisuje “rzekomązapowiedź naprawy mostu na mapie Westfield. Rzekomą, ponieważ nic takiego nie miało miejsca i jest to tylko historyjka zmyślona przez użytkownika bmaya, ale.. warto sobie przypomnieć, iż na Superteście wersji 9.8, w maju 2015 roku pojawiła się zrebalansowana mapa Westfield właśnie z naprawionym mostem.

Być może użytkownik reddita niewiele się pomylił i faktycznie po opracowaniu mapy do wersji HD doczekamy się w pełni funkcjonalnej konstrukcji..? 😉 A co Wy o tym sądzicie?

Tymczasem poniżej zamieszczamy żartobliwy tekst bmaya oraz screeny wspomnianej lokacji z Supertestu wersji 9.8.

Naprawy mostu na Westfield mają planowo skończyć się wraz z marcowym wprowadzeniem patcha 1.0

Mińsk

W oświadczeniu prasowym wydanym przez Wargaming w Wigilię, główny developer Anton Yudintsev pisze:
“Prace konstrukcyjne, mające planowo naprawić zarówno wschodnią, jak i zachodnią dziurę w moście na Westfield trwają i mają dobiec końca w momencie wprowadzenia patcha 1.0 w marcu.”

“Długo wyczekiwany moment dla czołgów średnich i lekkich” – mówi prezes Wargamingu Victor Kislyi w pośpiechu podczas rozmowy telefonicznej z reporterem. Kislyi ponoć właśnie wychodził na świąteczną kolację z jego życiowym partnerem i kochankiem Antonem Yudintsevem. Obaj czekali na realizację tego monumentalnego, wymagającego ogromnego wysiłku projektu od dawna, ale dopiero teraz udało im się osiągnąć wystarczającą stabilność finansową dzięki wyśmienitej sprzedaży świątecznych skrzynek z prezentami.

Zapytany, czy ta zmiana spodoba się, czy nie graczom, Kislyi miał do powiedzenia co następuje: “Xaxaxaxaxa! Fuck bljad players comrade. Is of good only for milking strong Dollars and Euros for vader land.”

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
2019

aktualnie dziury 😀

_ANAKONDA_

xaxaxaxax xd

Szymwit_PL

ja bym nie zmienial dlatego ze wszystkie mosty sa normalne a ten sie rozni a wlasnie ten most oznakuje ta mape i jest cos nowego

NiezlySzajs

Gostek nie dba o szczegóły, nie ”naprawił” mostu na minimapie.

Yankees

Most na Westfield był naprawiony w normalnym kliencie gry, nie tylko podczas supertestu, w drugiej wersji szturmu na tej mapie, gdy baza znajdowała się w domkach na środku.

Anonimowo

Też pamiętam, że na początku mojej kariery w wocie był tryb gdzie można było przez most przejechać. Tryb ciągle wygrywały drużyny broniące środek co nie jest dziwne, bo jedna drużyna musiała atakować full open a druga bronić mając osłonę. Dodatkowo szturmujace td były często bezużyteczne, bo wróg mógł spokojnie schronić się albo przyjąć pozycje poza zasięgiem rysowania

NieLubieZiemniakow

Padlem hahahah. :’D