Kalendarz adwentowy 2018 – Dzień 24

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

25 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Robert P.

Tak duży i powolny czołg nie jest przeznaczony do samotnych walk. Zajechany i ostrzeliwany z tyłu jest całkowicie bezbronny. Jego potęgę można doświadczyć dopiero w grze drużynowej, gdzie sojusznicy nie pozwolą na bezlitosny ostrzał z wrogiego czołgu, który z łatwością ucieka z pod lufy Mauerbrecher-a.

Kociak

Myślę, że czołg specjalnie pod ludzi, którym nie chce się/nie potrafią dojść do VK 100 albo Mausa, a chcą mieć taki wielki super tank, nie kupię, ale nie bronię innym, więcej czołgów to zawsze jakaś zmiana w grze, bo widać map nowych nie potrafią zrobić… Może by tak premium mapy??? (+_+)

Kociak

“wielki super tank” – oczywiście z przymrużeniem oka… Jak rzuci na topce raz na 30 bitew to kończy się ból d…, a potem znów byciem mięsem dla X przez 30 bitew…

Anonimowo

Dziś nazibuldogiem zjechałem takiego delikwenta .Szkoda siana na tą nową premkę

Szczecinianin

A ja artą dziś masakrowałem czerwonego bota grającego na tym czołgu 😀

Skorpion764

Ja czekam na kolejna ciemnote 😛

Anonimowo

niemoge znaleść kodu 🙁

Szczecinianin

Jakiego ??

Niro

Chcę wyjechać dziś na randomy i to zobaczyć oraz zaśmiać się w ciemnoty, która to kupiła i tym gównem steruje.

PomorskiTytan

Również czekam na takiego delikwenta. Najśmieszniej bedzie na otwartych mapkach.

Szczecinianin

Już widziałem jak kupuja tacy niedoświadczeni gracze i graja jak cioty 😀

Mrfoxx

Niestety robiąc podsumowanie, tegoroczny kalendarz ssał.Wg trochę za bardzo nastawiło się na kasę wystawiając czołgi ( po za trzema) które w kółko przez cały rok były sprzedawane w sklepie premium. A nawet takie niegrywalne pierdoły jak Turan 3 byłymi czołgami na które zwyrole w postaci kolekcjonerów ( bez bicia przyznaje się że w tym ja) czekali. Tym właśnie charakteryzował się ten iwent adwent że nie tylko op premki były tematem przewodnim ale
rzadkie ciekawe oferty na które wielbiciele kolorów czerwonego i pomarańczowego nie rzucali się jak szczerbaty na suchary ale zawsze jednak znajdywały swych amatorów.

Pr0kurator

Pamiętam, nakupowalem tych gowienek trochę, między innymi turana, wtedy jeszcze był scorpion, i coś jeszczse wartego zakupu

Anonimowo

T92 LT w sklepie? Ciekawe kto im to kupi dzień po dużo lepszym Czarnym Bulldogu

GustawPOL

biorę jak leci Kappa

facet

Ktoś wie czy bedzie w najblizszym czasie zwykla Vk bez malowania Berlin ?

GustawPOL

Tego nie wiadomo, ale możesz napisać do WG – może wymieni tak jak było z Liberte i Patriotem

Hebius

Jak wszystkie 8 tiery i tak będzie losowany prawie non stop na dziewiątki i dziesiątki. W jakiś sposób muszą ratować resztki balansu tej gry po wypuszczeniu tylu 8 tierowych op czołgów premium. Smutne jest tylko to, że człowiek zagrałby sobie jakimś drzewkowym 8 tierem, ale co losowanie to jesteś dostarczycielem hp dla dziesiątek.

Anonimowo

Jak jesteś oszołomem to jesteś tym “dostarczycielem”. Imho wiele 8, zwłaszcza w plutonie, może nieźle napsuć krwi. Główny problem to taki, by grać z rozwagą, a nie z poczuciem boga/śmiecia i wykorzystywać sytuację.

Hebius

Od razu musisz kogoś obrażać, żeby się dowartościować. Mam na koncie już ponad 20tyś bitew i wiem o czym pisze, a takie dziecinne mądrości o rozważnej grze to może zachowaj dla siebie.

Wojtek

A czy nie sądzisz, że może ktoś nie chce grać rozważnie np. is3, a na 10 musi to robić. Po co obrażać innych graczy? A Ty na początku swojej przygody z grą kim byłeś? Odpowiem Ci byłeś zwykłym czerwonym nobkiem i dostarczycielem HP jak każdy, więc trochę szacunku dla ludzi i kultury.

nateria

Nie kupujcie tego czołgu. Drzewkowy odpowiednik tego czołgu jest prawie taki sam . Nic specjalnego , szkoda kasy

Kisiel

Ale Mauercośtam jest ładny. I ma rower. Masz ty rower? No właśnie, a on ma.

Pr0kurator

Milkm4n zrobi skina

GustawPol

aby tylko zrobił dostatecznie dużą ilość rowerów dla wszystkich zalogantów