Kalendarz adwentowy 2018 – Dzień 24

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

25 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Robert P.

Tak duży i powolny czołg nie jest przeznaczony do samotnych walk. Zajechany i ostrzeliwany z tyłu jest całkowicie bezbronny. Jego potęgę można doświadczyć dopiero w grze drużynowej, gdzie sojusznicy nie pozwolą na bezlitosny ostrzał z wrogiego czołgu, który z łatwością ucieka z pod lufy Mauerbrecher-a.

Kociak

Myślę, że czołg specjalnie pod ludzi, którym nie chce się/nie potrafią dojść do VK 100 albo Mausa, a chcą mieć taki wielki super tank, nie kupię, ale nie bronię innym, więcej czołgów to zawsze jakaś zmiana w grze, bo widać map nowych nie potrafią zrobić… Może by tak premium mapy??? (+_+)

Kociak

“wielki super tank” – oczywiście z przymrużeniem oka… Jak rzuci na topce raz na 30 bitew to kończy się ból d…, a potem znów byciem mięsem dla X przez 30 bitew…

Anonimowo

Dziś nazibuldogiem zjechałem takiego delikwenta .Szkoda siana na tą nową premkę

Szczecinianin

A ja artą dziś masakrowałem czerwonego bota grającego na tym czołgu 😀

Skorpion764

Ja czekam na kolejna ciemnote 😛

Anonimowo

niemoge znaleść kodu 🙁

Szczecinianin

Jakiego ??

Niro

Chcę wyjechać dziś na randomy i to zobaczyć oraz zaśmiać się w ciemnoty, która to kupiła i tym gównem steruje.

PomorskiTytan

Również czekam na takiego delikwenta. Najśmieszniej bedzie na otwartych mapkach.

Szczecinianin

Już widziałem jak kupuja tacy niedoświadczeni gracze i graja jak cioty 😀

Mrfoxx

Niestety robiąc podsumowanie, tegoroczny kalendarz ssał.Wg trochę za bardzo nastawiło się na kasę wystawiając czołgi ( po za trzema) które w kółko przez cały rok były sprzedawane w sklepie premium. A nawet takie niegrywalne pierdoły jak Turan 3 byłymi czołgami na które zwyrole w postaci kolekcjonerów ( bez bicia przyznaje się że w tym ja) czekali. Tym właśnie charakteryzował się ten iwent adwent że nie tylko op premki były tematem przewodnim ale
rzadkie ciekawe oferty na które wielbiciele kolorów czerwonego i pomarańczowego nie rzucali się jak szczerbaty na suchary ale zawsze jednak znajdywały swych amatorów.

Pr0kurator

Pamiętam, nakupowalem tych gowienek trochę, między innymi turana, wtedy jeszcze był scorpion, i coś jeszczse wartego zakupu

Anonimowo

T92 LT w sklepie? Ciekawe kto im to kupi dzień po dużo lepszym Czarnym Bulldogu

GustawPOL

biorę jak leci Kappa

facet

Ktoś wie czy bedzie w najblizszym czasie zwykla Vk bez malowania Berlin ?

GustawPOL

Tego nie wiadomo, ale możesz napisać do WG – może wymieni tak jak było z Liberte i Patriotem

Hebius

Jak wszystkie 8 tiery i tak będzie losowany prawie non stop na dziewiątki i dziesiątki. W jakiś sposób muszą ratować resztki balansu tej gry po wypuszczeniu tylu 8 tierowych op czołgów premium. Smutne jest tylko to, że człowiek zagrałby sobie jakimś drzewkowym 8 tierem, ale co losowanie to jesteś dostarczycielem hp dla dziesiątek.

Anonimowo

Jak jesteś oszołomem to jesteś tym “dostarczycielem”. Imho wiele 8, zwłaszcza w plutonie, może nieźle napsuć krwi. Główny problem to taki, by grać z rozwagą, a nie z poczuciem boga/śmiecia i wykorzystywać sytuację.

Hebius

Od razu musisz kogoś obrażać, żeby się dowartościować. Mam na koncie już ponad 20tyś bitew i wiem o czym pisze, a takie dziecinne mądrości o rozważnej grze to może zachowaj dla siebie.

Wojtek

A czy nie sądzisz, że może ktoś nie chce grać rozważnie np. is3, a na 10 musi to robić. Po co obrażać innych graczy? A Ty na początku swojej przygody z grą kim byłeś? Odpowiem Ci byłeś zwykłym czerwonym nobkiem i dostarczycielem HP jak każdy, więc trochę szacunku dla ludzi i kultury.

nateria

Nie kupujcie tego czołgu. Drzewkowy odpowiednik tego czołgu jest prawie taki sam . Nic specjalnego , szkoda kasy

Kisiel

Ale Mauercośtam jest ładny. I ma rower. Masz ty rower? No właśnie, a on ma.

Pr0kurator

Milkm4n zrobi skina

GustawPol

aby tylko zrobił dostatecznie dużą ilość rowerów dla wszystkich zalogantów