Co na horyzoncie?

Z portalu WoT:

NOWE TRYBY

Pokazaliśmy Wam w tym roku trzy nowe tryby, ale tylko jeden z nich – Wielkie bitwy – został wydany. Bitwy rankingowe i Linia frontu wejdą w życie w przyszłym roku. I chociaż jest trochę za wcześnie na mówienie o szczegółach Linii frontu, możemy Wam pokrótce opowiedzieć o kolejnym sezonie Bitew rankingowych.

Aby zapewnić, że ten sezon będzie wspierać zdrowe współzawodnictwo, doszlifujemy trochę pewne kluczowe mechaniki tego formatu:

  • Zarabianie szewronów: Przejdziemy od wynagradzania szewronami tylko graczy w drużynie zwycięskiej do wynagradzania najlepszych graczy w obu drużynach. Oczywiście, gracze w zwycięskiej drużynie otrzymają więcej szewronów.
  • System stopni: System pozostanie taki sam, jak w drugim sezonie beta, ale zwiększymy liczbę stopni, aby uzyskać gładszą krzywą awansowania.
  • Obrona swojego stopnia: Ta nowa mechanika została zaprojektowana po to, aby Wasze stopnie „nie sparzyły” Was po kilku nieudanych bitwach. Zamiast tego, będziecie mogli udowodnić, że wciąż zasługujecie na dany stopień, broniąc niektórych stopni w bitwach.
  • Czas trwania: Będzie więcej etapów niż w drugim sezonie beta, ale będą one dłuższe. Gracze nie będą musieli grać po nocach, aby awansować w ciągu tygodniowego etapu. Chcemy, aby gracze skupili się na jak najlepszym wykazaniu się w bitwie, a nie na rozegraniu wymaganej liczby bitew.

NOWE KRAJE

Upłynął ponad rok, od kiedy wprowadziliśmy do gry pojazdy nowego kraju, ale postanowiliśmy to naprawić w 2018 roku, rozszerzając listę o drzewa technologiczne dwóch krajów europejskich. Czas i miejsce na pierwsze szczegóły jeszcze nadejdzie, ale już zostawiliśmy Wam kilka wskazówek w zajawce filmowej roku 2018. Obejrzyjcie ją i podzielcie się swoimi domysłami na forum.

NOWE SPOSOBY ZDOBYWANIA (I WYDAWANIA) OBLIGACJI

Pozostajemy wierni naszej obietnicy co do zwiększania liczby możliwości zdobywania i wydawania obligacji. Obecnie otrzymujecie je z każdym medalem epickim i osiągnięciem bohatera bitwy zdobytym w pojeździe poziomu IV-X, oraz w bitwach losowych i wielkich bitwach poziomu X. Zaangażowanie w kampanię trwającą na mapie globalnej także umożliwia Wam zdobycie obligacji i wymianę ich na czołgi. Nie zamierzamy na tym poprzestać—w 2018 roku rozważamy stworzenie elementów wyglądu zewnętrznego i pojazdów dostępnych za obligacje i planujemy dodać jeszcze więcej sposobów na zdobycie tej nowej waluty.

KOLEJNA FAZA DOSTOSOWYWANIA WYGLĄDU ZEWNĘTRZNEGO

Wersja 9.21 położyła fundamenty pod bardziej złożony system stylizacji wyglądu, a rozwijanie go jest wysoko na naszej liście priorytetów na 2018 rok. Skupimy się tu na trzech rzeczach: dodaniu nowych stylów, wprowadzeniu nowej mechaniki na poziomach VI–IX i rozwoju trójwymiarowych elementów stylizacji wyglądu.

Wydarzenia

W przyszłym roku nastąpi cała salwa aktywności, które podkręcą akcję pancerną na maksa! Od nastrojowych misji takich jak Inwazja Lewiatana po maratony z szeroką listą nagród, takich jak: obligacje, elementy stylizacji wyglądu i oczywiście czołgi. Nie przepuścimy też okazji do ożywienia trybu piłki nożnej w lecie. Przygotujcie się więc, wyczyśćcie swoje piłkarskie buty i nałóżcie koszulki!Wyczekujcie dalszych szczegółów.

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr

Polska i Włochy, ale kiedy, nie wiadomo. W sumie Polska to już teoretycznie jest uwzględniana w statystykach (Pudel), więc wypadałoby aby to ona była pierwsza.

40k

No to Włoska linia potwierdzona…
I wychodzi na to iż linia Polska najprawdopodobniej również.
“Nowa mechanika rozgrywki” Hmm…ciekawe, ciekawe.

Hornet

Czas i miejsce na pierwsze szczegóły jeszcze nadejdzie, ale już zostawiliśmy Wam kilka wskazówek w zajawce filmowej roku 2018.

Hornet

Dzięki. Faktycznie Włochy i Polska.

Hornet

o jakiej zajawce on mówi?