World of Tanks – Czołgi adwentowe #14

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
sonsiad

Krótkie pytanie
Gdzie mogę zwerbowac laski które wyskakują że skrzyń podarunkowych?

Bin4r

Wejdź np. w choinkę w garażu, a następnie obok bonusu z danej kolekcji będziesz miał przycisk „Lista nagród”.

sonsiad

Podziękował 😎

soyboy

głupota kupować JT 8.8. jak ktoś chce zarabiać TD to tylko i wyłącznie Strv S1 który grzmoci nawet w bitwach na tier X a zużywa zero gold ammo ze względu na 288 peny. najlepiej zarabiający czołg w grze.

pomorskitytan

pojawia sie dylemat, scorpion czy strv…

Marek

Zero dylematu. To kompletnie inne maszyny ze względu na sposób grania. Scorpion jest bardziej wymagający, i styl gry podobny medom. S1 to typowa kamperska niszczarka, zależna od teamu, i terenu. Dobrze schowana robi rzeź, ale jak ma pecha to szybko kończysz w garażu. Mam oba, i lepiej mi się gra S1 ze względu na nieradzenie sobie w graniu medami.

stud3nt

Głupoty waść prawisz. Posiadam obydwa, medami idzie mi bardzo kiepsko, a mimo to wbiłem na Scorpionie 2 MoE. Scorpionem i Strv S1 gra mi się bardzo podobnie – aktywne wsparcie teamu w 2-3 linii. Gdy team rusza do przodu, bez problemu za nim nadążymy. Gdy padnie – mamy wystarczającą mobilność, żeby uciec na z góry upatrzone pozycje.

Oczywiście maszynki różnią się w szczegółach – bardziej uniwersalny jest Scorpion, który daje radę na każdej mapie, nawet na miejskich. S1 ma tam dużo gorzej, trudno jest mu znaleźć skuteczne kamperskie miejscówki, nie posiadając pancerza i z trybem ostrzału. W zamian za to radzi sobie lepiej na mapach otwartych (lepsza celność + szybkie pociski).

Gdybym miał wybierać, który lepszy, to… miałbym poważny problem. Każdy jest znakomity.

NiezlySzajs

JT 8.8 stał się popularny tylko dlatego, że był za 40zł. Pamiętam jak pierwszy raz pojawił się na serwerze testowym 0.7.4 i już wiedziałem, że jest ”guwniany”, wielki (brak camo), wolny (łatwy do objechania). Nie mam pojęcia, czym się tak ludzie podniecali tym nieuniwersalnym czołgiem.

PomorskiTytan

Dobry wpis. Szczególnie ostatni wers 😉