Święta i nowy rok z World of Tanks!

Święta i nowy rok z World of Tanks!

Święta i nowy rok już za chwilę! Z tej okazji firma Wargaming przygotowała moc atrakcji w tytułach z rodziny World of Tanks.

W World of Tanks na PC ruszają specjalne Operacje Świąteczne 2018, które aktywne są od dzisiaj do 15 stycznia. Gracze nagradzani są dekoracjami, którymi mogą przyozdobić swój garaż. Im bardziej dekorujesz swój garaż, tym lepiej czuć atmosferę świąt, co z kolei zwiększa szansę na dodatkowe prezenty. Możesz dekorować w różnych stylach, tradycyjnych i nowoczesnych, także masz szansę odkryć w sobie duszę artysty. Szczegóły dostępne są w tym materiale wideo (w polskiej wersji językowej) ->

W World of Tanks na konsolach powraca tryb czołgów-zabawek. Od 22 grudnia do 1 stycznia gracze zostaną prześnieni do świątecznej krainy, gdzie walcząc kolorowymi maszynami zdobywamy bonusy, nagrody, power-upy i inne atrakcje. A dla najlpepszych będzie możliwość wygrania maszyn z niedawno wydanej, szwedzkiej linii czołgów. Wejdź do świata zabawek i prezentów ->

Natomiast w World of Tanks Blitz (iOS/Android/Windows) znajdziemy wydarzenie składające się z dwóch elementów. W pierwszym z nich, bezpośrednio w grze, za walkę i wykonywanie zadań otrzymujemy bilety, które wymieniamy na fantastyczne nagrody. Druga część zabawy odbywa się na stronie oficjalnej gry, gdzie jest mnóstwo rzeczy do zrobienia. Niektóre nagrody są naprawdę cenne i rzadkie, także wejdziecie na stronę, aby nie przegapić możliwości wygrania IS-3 Defendera!

Ź: Informacja Prasowa

RADZIECKI NOWY ROK:

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

CHIŃSKI NOWY ROK:

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

TRADYCYJNE ŚWIĘTA:

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

NOWOCZESNE ŚWIĘTA:

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
komodor

Witam jak odebrac czogi bo tylko 1 dostałem a reszta niestety mi nie wchodzi mimo ze mam miejsce w garazu ???

Yarpen82

a ja dostaem zniszke na czolg VI poziomu a zaplacilem normalnie (cromwell)… Brawo.

matix2014

Musisz wejść na ekran ozdabiania i tam kliknąć u góry Nagrody (czy coś w tym stylu) i aktywuj zniżke

Bartek

mam pytanie, w skrzynkach mozna znalezc znizki na czołgi oraz czlonkinie zalogi, do kiedy mozna wykorzystać zniżki bo mam czołg na 6 poziomie a dostalem znizke na 8 poziom to ona przepada po świętach jak nie kupie czołgu?

Anonimowo

Witam mam pytanie co gdy mam już 10lvl co z tymi pompkami ? dostane coś za nie czy już nic ( dostałem wszystkie 10 nagród )

666ComboBreaker66

Słyszałem o kozackich losowaniach za skrzynki które można zakupić. Sam zakupiłem łacznie 14 z których wylosowałem lorrke t28e radzieckie i fo tego ac1 sentinel + łacznie 2m kredytów 3 dni premium i 4,5 tysi golda. Kolega natomiast kupił 4×24 zł i wylosował typa 59 skorpiona G patriota, lorrke 40t 10 tyso golda i z 10 milionów kredytów i jakieś 30 dni premium. Szansa na premium czy ttoche golda ew premium czołg mogłaby sie znaleźć również w skrzynkach zfobywanych za wykonywanie misji dziennych