Nie zapomnijcie o T-29!

Czołgiści! Od dzisiaj możecie brać udział w specjalnym wydarzeniu świątecznym o nazwie Świąteczne Operacje. Z tej okazji Wargaming przygotowało dla Was też czołg-prezent o nazwie T-29. Pamiętajcie, że maszyna ta nie pojawi się sama w Waszym garażu, a musicie ją odebrać w postaci prezentu spod choinki, którą ubieracie w garażu 🙂 .
 
Jeżeli nie wiecie, jak otworzyć skrzynki, najlepiej ubierzcie swoją choinkę tak, by zdobyć II poziom dekoracji – w ten sposób wspomniana skrzynka pojawi się do otwarcia wraz z nowym pudłem, które dostaniecie za kolejny poziom.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Miki

Prezent jak najbardziej fajny. Nagrody za świąteczną atmosfere również super 🙂
Dodatkowo te paczki ze sklepu premium Zakupiłem 22 paczki 2×11 i dostałem Lorr 40T, Skorpiona G, Sentinela AC, T28 F-30, Pz B2 740 (f) i łącznie 20k złota. Co chwile 1500golda z paczki. Mam problem tylko z inskrypcjami i nie wiem czy kamuflarzem czy farbą bo nie zauważyłem. Nie mogę ich znaleźć , bo chciałem założyć na czołg.

Jestem robotem który nie czyta regulaminów

Pierwszy!

Szczecinianin

No i fajny prezent 🙂

walletwarrior

a ktos wie jak zwerbowac dziewuche?

walletwarrior

nie wazne , juz znalazlem

KrecinaZdzisław

Idziesz nadisko, rwiesz, próbujesz