Kalendarz adwentowy 2018 – Dzień 14

Trzynastym czołgiem z kalendarza adwentowego jest WZ-111. Do nabycia w dwóch zestawach. 😉

Jutro powinien pojawić się Rudy, a oprócz niego w któryś dzień kalendarza, M6A2E1..

WZ-111 to chiński czołg ciężki, w którym główne role odgrywają mobilność i szybkostrzelność. Dzięki temu, jeśli jest odpowiednio wykorzystywany, stanowi skuteczną broń przeciwko czołgom ciężkim i średnim. W porównaniu ze swoim odpowiednikiem, 112, wyposażony jest w cieńszy pancerz, który nie jest tak mocny nawet mimo korzystnego kształtu. Skup się zatem na zadawaniu uszkodzeń, a nie ich przyjmowaniu.

  • Czołg oraz miejsce w garażu za 176,82 zł;
  • Czołg + miejsce w garażu + 4 450 złota oraz 2 dodatkowe przedmioty za 240,61 zł.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mniej klonów

W sumie mogli by mu odebrać preferencyjne mam i dać lepszy pancerz plus penetrację

Tomek.Z

WZ miałby sens tylko z ograniczonym mm do 7 tierów :), na tą chwilę za tą kasę tylko kolekcjonersko, mam i wiem 🙁

all

brac czy nie brac o to jest pytanie?

Anonimowo

Nie warto. Działo kapryśne i wymagające raczej wspierania się amunicją premium. No i imho 112 jest lepsza, bo mimo podobnego działa, ma o wiele lepszy pancerz co pozwala nim grać jak HT.

Anonimowo

Najwyraźniej te 8k sprzedanych Alienów to za mało dla WG… O obietnicach nie wspominając… Preorderowcy w każdym bądź razie pewnie skaczą z radości, że ich unikat już nie jest unikatem.

hallack05

Kupił mi go jeden z widzów. Nic specjalnego. Jak zadawać uszkodzenia tym działem? Ta penetracja i celność są wyjątkowo słabe. Alternatywa to złote pociski.

guex

A jaka jest misja codzienna?