Operacje Świąteczne 2018 – atrybuty trybu noworocznego

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

18 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
XYZ

Skoro to są Nagrody i bonusy to powinniśmy dostać za darmo Type-59, Scorpiona G, Lorrke, Patriota i dwa unknown tanki ;D To no nieźle

diego1

Jestem na 100% pewien, że serwery podczas trwania tego eventu będą bardzo często padały…

pomorskitytan

ktoś się orientuje kiedy update XVM?

Anonimowo

Oby nigdy.

BlaBla

Oby szybko.

Lowe

Hehe raczej się nie spodziewajcie bo autor serwera ze statystykami porzucił projekt, a xvm na nim bazował. WG niebawem wprowadzi własny xvm. Szkoda bo to mod dla dzieci który niszczy rozgrywkę. Kiedyś liczyłem że go zbanują ale nie. Nie wiem po co komu ten beznadziejny mod

Anonimowo

Type 59 będzie niezła zachętą dla napaleńców na to by wydać hajsik 😛 Tak patrząc to pewnie największą szansę mają boostery, farby i emblematy. Reszta z coraz to mniejszą szansą na wylosowanie.

Anonimowo

czemu type 59 jest taki rarytasowy? coś szczęgólnego ma?

pomorskitytan

nic. przeciętny med z trochę lepszym pancerzem

Anonimowo

Oprócz ładnego modelu i ograniczonego MM? Nic. Główna jego siłą tkwi w legendzie, która została wokół niego zbudowana. Teraz podobną buduje się na Defenderze.

pustelnik

Mam typa i legenda w sumie tylko po nim pozostała – kiedyś na początku robiło się tym spota, potem klepało z innymi, a w razie potrzeby dało się objechać coś większego. Co do dingania – wieża z dystansu nawet jeszcze odbija bo ma małe włazy ale jak trafisz na ogarniętego snajpera to je oklepie. Kadłub dinga mało, no chyba że jesteś w ruchu i się starasz. Lufa ma penetrację 175 czyli jak nie masz pojęcia o celowaniu to jest źle, a jak celować potrafisz to zostaje kwestia rng.
Niedawno poprawili mu celność w ruchu, coś to nawet daje ale statusu czołgu który wymiatał nie przywraca.
Rarytasem jest w sumie dlatego że od paru lat nie jest dostępny w żadnej formie do kupienia – kilka razy jako nagroda w ewentach się trafił ale ani za złoto ani za gotówkę nabyć go nie można. Wciąż da się spotkać te czołgi w bitwie i jak zawodnik ma przynajmniej jedną odznakę biegłości na lufie to raczej pokaże co ten pojazd potrafi.
Ostatnio w niego wskoczyłem i nie wiem czy jakiś zły dzień czy ludzie mają niebywałego cela bo mimo posiadania wet ammo racka i safe stowage w co drugiej bitwie miałem uszkodzony skład amunicji. Pomijam fakt że bez tych dwóch elementów to typ wylatywał w powietrze bardzo często i bez umiejętności chowania boczków często kończyło się grę szybciej.

Anonimowo

Jajo go masz. Penetracja 175 mm została zmieniona na 181 dość dawno. Może jeszcze żyjesz czasami gdy walił po 230? Kto go posiada od tamtego czasu to powinien kojarzyć te fakty. Co do fakty sprzedaży za kasę. Był za hajs… z różnych okazji charytatywnych. 1 gwiazdka na lufie nic nie znaczy. Boty grające na akord już dawno powbijały. Pokazać coś już może gość z minimum 2 gwiazdkami, a pełny ogar uzyskuje się wraz z 3 markami i stanem ok. 100%. Reszty nie skomentuje, bo widać, że pomidor z ciebie, który co najwyżej ślini się na widok Typa.

paź

Super znowu będą naciągać na paczkę za ”3zł” z 0,1% na wygranie jakiejś sensownej nagrody nie mogę się doczekać !!!

bomba89

Przecież paczka dawała golda więc jeśli ktoś potrzebował golda to jak najbardziej kupowanie tych paczek było dla niego bardziej opłacalne niż kupowanie samego golda, bo dostał ozdoby na choinke a do tego miał szanse na pattona. Fajny nick… zapłaciłeś multi-kulti za prestiżowy pluton?

Anonimowo

Wlasnie rok ten wygrałem pattona kr za 11zk 😀

VanQuisch

Te skrzynki są jak najbardziej sensowne. Bardzo dobry przelicznik golda + ozdoby + szansa na wygranie czegoś bardziej extra przy cenie 3zł to coś naprawdę super ponieważ nie każdy potrzebuje od razu tysiące golda (co wiąże się z wydaniem przynajmniej 2 cyfrowej liczby $$$).

KuszuPL

ja w tamtym roku wydałem co prawda 50 dych na prezenty ale patton kr się trafił i chyba z 4k golda także jak za cene flaszki to się obłowiłem