Jutro aktualizacja 0.6.14.2

Aktualizacja 0.6.14.2 – 80 MB

Wprowadzenie wersji 0.6.14.2 odbędzie się 14 grudnia; przygotowania będą trwać od 06:00 do 07:30. Gra przez ten czas nie będzie dostępna (1,5 godziny).

  • Zmiany w balansie okrętu premium Duke of York, który obecnie jest testowany przez deweloperów i super testerów. Nie będzie dostępny do zakupu, ale gracze mogą spotkać go w bitwach.
  • Naprawiono błąd związany z komunikacją między klientem gry a serwerem.

Aktualizacja 0.6.14.1 – 80 MB

[AKTUALIZACJA] Wprowadzenie wersji 0.6.14.1 odbędzie się 7 grudnia; przygotowania będą trwać od 6:00 do 7:30. Gra przez ten czas nie będzie dostępna (1,5 godziny).

  • Wprowadzono kosmetyczne zmiany w obrazku tła zakładki Wschodnioazjatyckiego drzewa technologicznego.
  • Usunięto usterkę, która w niektórych przypadkach powodowała awarię klienta gry podczas gry lotniskowcem.
  • Wprowadzono kilka drobnych ulepszeń po stronie serwera.
  • Naprawiono usterkę powodującą, że następna eskadra lotnicza nie mogła wystartować z lotniskowca po tym, jak poprzednia została zniszczona przy lądowaniu. Prowadziło to do sytuacji, w której następna eskadra czekała w nieskończoność, aż poprzednia wyląduje.

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments