Zmiany czołgów ciężkich: ZSRR, IS-M

Na Superteście pojawiły się czołgi, których nikt się nie spodziewał. Konkretnie mówiąc jest to alternatywna gałąź radzieckich czołgów ciężkich. Nie wiadomo od jakiego pojazdu linia ta będzie się zaczynać, ale jest na to dwóch kandydatów na VII tierze. Najważniejszą rzeczą w tych pojazdach jest to, że wszystkie trzy będą miały wieże montowane z tyłu pojazdu. Już od dłuższego czasu nie było nowych pojazdów dla drzewka ZSRR, więc ich wprowadzenie jest uzasadnione. Jak pamiętamy, ostatnimi zmianami były LT 10 tieru.

Jakie czołgi się pojawią?

  • 8 poziom – znany nam IS-M (IS-2SH, obecny na WoT Blitz);
  • 9 poziom – Object 705;
  • 10 poziom – Object 705A zostanie nową, alternatywną dziesiątką.

Jakie te pojazdy są?

Są na pewno opancerzone. Pancerz to właśnie kluczowa cecha wszystkich tych trzech pojazdów. Maszyny te będą miały za zadanie przechodzić z defensywy do ataku. Jadą, strzelają i osłaniają sojuszników. Tak to mniej więcej ma wyglądać. Pojazdy zostaną wprowadzone w 2018. Więcej o IS-M w następnym newsie.

via WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
FlamixKL

Mogli by znaleźć jakąś nową VII i by połączyli z KV 2.

BoB

wszystko fajnie .. tylko pewnie będzie trzeba sie wrócić do VII a to strasznie zniechęca :/

xdx

czyli moje nadzieje i plany na początek 2018 roku dla Japońskich tedeków szlag trafił to sobie poczekam do 2030 roku Chińczycy dostali tedeki to Japonia też powinna dostać ale ruskie czołgi ważniejsze no cóż czyli mapy hd z ruskim gównem wejdą na początku pod koniec 2018 roku polskie drzewo na początku 2019 Włosi potem pojazdy kołowe noto sobie poczekam pojakiego informowali że jak chińskie się przyjmą to dadzą japońskie jeban-e oszu-st-y

proteinowy_szejk_tluszczowy

Problem w tym ze Chinskie TD-ki się nie przyjęły jakbyś nie zauważył to prawie nie uświadczysz ich na randomku… Jedyny TD tej nacji spotykany to premka VIII tieru.

olo

No tak, na pewno będziemy IS-M badać na KW-3… :facepalm: