Piąta kampania z cyklu War Stories do World of Tanks na konsolach

Piąta kampania z cyklu War Stories do World of Tanks na konsolach

Bitwa pod El Alamein przybierze nieoczekiwany obrót…

“Runaway Tiger” to nowy, piaty odcinek z cyklu War Stories do World of Tanks na on PlayStation®4 Pro, PlayStation®4, Xbox One X, Xbox One S, Xbox One and Xbox 360. Ta w pełni darmowa kampania dla pojedynczego gracza opowiada historię infiltracji niemieckiej fabryki czołgów Tygrys w północnej Afryce. Zadaniem gracza będzie jej infiltracja i próba wykradnięcia prototypowej maszyny. Pod przykryciem burzy piaskowej francuski szpieg spróbuje dokonać niemożliwego i odmienić losy bitwy pod EL Alamein…

Kampania „Runaway Tiger” to część War Stories czyli cyklu darmowych, fabularnych kampanii do World of Tanks na konsolach. W chwili obecnej wydanych zostało już pięć części, co łącznie oferuje kilkanaście godzin gry dla pojedynczego gracza. Warto podkreślić, że muzykę do tej części skomponował Inon Zur, kompozytor znany z prac przy m.in.: Fallout 3, Fallout 4, Dragon Age: Origins, Dragon Age 2 czy Crysis. Inon w przeszłości był czołgistą w armii, co pozwala mu lepiej oddawać intensywność pancernego pola bitwy.

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments