Prosto z Supertestu: T-44 ltwt., cz. II

Dziś przedstawiamy wam nowe informacje z Supertestu dotyczące T-44 lightweight. Deweloperzy rozważają ten czołg jako prawdopodobnego kandydata na czołg lekki premium 8 poziomu nacji sowieckiej. Dalsze losy czołgu zależą od rezultatów obecnie trwających testów.

W założeniach jest to czołg lekki z dobrą dynamiką i stabilizacją, który będzie czuł się dobrze w walce manewrowej. W tym samym czasie, dzięki mobilności i dobrej widoczności maszyna może sprawdzić się jako aktywny scout. Jak wspoimaliśmy wyżej, los tego pojazdu zależy od wyników testów. Oczekujcie dalszych wieści i podzielcie się opinią na temat samego pojazdu.

Pamiętajcie, że charakterystyka poniższych pojazdów jest w tej chwili testowana i każdy z niżej wymienionych parametrów może ulec zmianie.

Opracowywanie pojazdu zaczęło się w 1943 roku. Projekt został rozbudowany po pierwszych próbach prototypu. Standardowy model T-44A stworzono w sierpniu 1944 roku, a następnie cykl prób kontynuowano. T-44A nigdy nie trafił do produkcji seryjnej, ale jego kolejny prototyp już tak.

T-44 ltwt. Proponowane parametry:

Tier: LT-8, ZSRR, premium
Wytrzymałość: 1 100
Maksymalna prędkość / Prędkość cofania: 68 / -24 km / h
Prędkość obrotu: 50 °/s
Prędkość obrotu wieży: 45 °/s
Zasięg widzenia: 390 m

Pancerz kadłuba: 90 / 75 / 45
Pancerz wieży: 120 / 90 / 70

Działo: 85 mm ZiS-S-53BM

Uszkodzenia: 180 / 180 / 300
Penetracja: 182 / 210 / 44
Czas przeładowania: 4,8 s
Rozrzut na 100 m: 0,4
Czas celowania: 1,9 s

via WoT VK

Charakterystykę z poprzedniej iteracji Supertestu znajdziecie pod tym linkiem.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zbyszekk

powinno być nie masz WN8 powyżej 1600, masz zablokowaną możliwość odblokowania czołgów powyżej 8 tieru.

Ryltar

I dobrze że zaczeli wprowadzac powoli premki 8 tieru do szkolenia zalog dla kazdej nacji i klasy.Brakowalo mi czolgow do szkolenia zalog na moich LT.

miklos99_hard

Problem jest taki, że pomidory kupują te czołgi, żeby kształcić załogi i zarabiać… po czym giną po 30 sekundach, z 10 tys kredytów i biednym expem…. a innym psują grę. Pełno tego robactwa jeździ.