Armada: Huanghe

W tym odcinku Armady oczy skierowane są na Huange, wschodnioazjatycki krążownik VI poziomu W 1948 roku ten brytyjski lekki krążownik, który pierwotnie nosił nazwę HMS Aurora, został przekazany marynarce Chin. Niszczyciele zachodzą Wam za skórę? Huanghe ma wyjątkową możliwość zamontowania Sondy hydroakustycznej i Wytwornicy dymu jednocześnie!

Obejrzyjcie omówienie Huanghe i poznajcie jego możliwości i zaawansowane zagrywki taktyczne.

Dane techniczne

  • Uzbrojenie: Znakomita obrona przeciwlotnicza jak na ten poziom, w tym 4 podwójnie sprzężone działa 100 m/70 SM-5-1. Możliwe jest zamontowanie Przyspieszacza ładowania torped, aby w pełni wykorzystać dwie potrójne wyrzutnie torped kal. 533 mm.
  • Przeżywalność: 24 100 punktów wytrzymałości to najmniejsza pula spośród wszystkich krążowników na tym poziomie. Niska wytrzymałość połączona jest za to z niską wykrywalnością – jedynie 9,54 km. Dodajcie kamuflaż, by ją zmniejszyć jeszcze bardziej.
  • Manewrowość: Prędkość maksymalna wynosząca 33 węzły może sprawić, że okręt zostanie w tyle za innymi krążownikami, ale potrafi za to zakręcić na 570 metrach.

Jak grać Huanghe

Jak nie grać Huanghe

  • Nie zostawajcie na otwartej przestrzeni! Może i Wasz okręt ma krótki czas przestawienia steru i mały promień skrętu, ale nie unikniecie wszystkich strzałów i przeciwnicy w końcu Was dopadną. Przy tak niskiej puli PW nie będziecie w stanie przyjąć wielu strzałów, zanim staniecie się pokarmem dla rybek.
  • Nie panikujcie i nie wykorzystujcie od razu całego sprzętu eksploatacyjnego.

worldofwarships.eu

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments