World of Tanks współpracuje z Let It Die

Firma Wargaming, we wrześniu tego roku ogłosiła partnerstwo z japońskim studiem GungHo Online Entertainment odpowiedzialnym za Let It Die. Zapowiedziano wówczas również treści związane z World of Tanks, które miały pojawić się we wspomnianej produkcji.

Let it Die obchodzi teraz swoją pierwszą rocznicę, więc z tej okazji twórcy przygotowali serię wydarzeń, które mają zadowolić każdego gracza. Nowości jakie trafią do Let It Die obejmują nowe “Skill Decals”, które zamienią nasze pociski w eksplodujące czy też znacząco zwiększą odporność postaci na obrażenia, a oprócz tego pojawi się nowy pancerz do zakupu za pośrednictwem PlayStation Store, który oparty jest na jednym z najpopularniejszych czołgów z World of Tanks, czyli T-34/76.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Jesteśmy niezwykle podekscytowani współpracą z GungHo i Let it Die, jako że pierwszy raz w historii Wargamingu World of Tanks pojawi się w tytule spoza franczyz firmy. To przykład fenomenu, jakim stał się World of Tanks, w którego gra już 130 milionów graczy na całym Świecie.
mówi Ozan Kocoglu, dyrektor wydawniczy World of Tanks

via WoT Express & PlayStation Blog

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dziwny_Dywan

Wot i let it die… ta gra sama umrze jeśli tak dalej pójdzie

kiss

Ja słyszę o umieraniu Wota od 2013 roku.