World of Tanks 9.21 – druga iteracja testu – patchnotes

Jak już wspominaliśmy chwilę temu na teście publicznym zagościła aktualizacja, a tym samym pojawiła się druga runda testu publicznego.

Tym razem mamy dla was konkretne zmiany, które zaszły w tej mini-aktualizacji:


Zmiany w menu personalizacji:

• Interfejs systemu personalizacji został całkowicie zmieniony.
• Czołgi X poziomu, jak i czołgi premium VIII poziomu mogą teraz zostać wyposażone w nowe style wyglądów – czasowe jak i stałe, które kompletnie zmienią wygląd maszyny. Do wypożyczenia na określony czas dostępne są tylko style całościowe, oddzielne elementy do malowania nie są wypożyczane.
• Style są wypożyczane na określoną liczbę bitew, a nie dni kalendarzowe.
• Czołgi X poziomu jak i czołgi premium VIII poziomu mogą zostać przemalowane. W zależności od czołgu można przemalować od czterech do pięciu części pojazdu (niektóre pojazdy nie posiadają oddzielnego jarzma).
• Możecie zmienić rozmiar kamuflażu, jego zużycie, czy też na przykład schemat. Ważnym jest, że bonus do kamuflażu naliczany jest za nałożenie malowania na kadłub czołgu. Pozostałe części są czysto kosmetyczne.
• Na pojazdach X poziomu i czołgach premium VIII poziomu można zmienić także zużycie farby. Efekt ten jest niewidoczny na najniższych ustawieniach graficznych.
• Dostępne są zarówno historyczne jak i niehistoryczne elementy kamuflażu.
• W ustawieniach można  wyłączyć niehistoryczne malowania czołgów.

Naprawione problemy:

• Naprawiono błąd, który powodował wyświetlanie niewłaściwej odznaki przy nicku gracza.
• Naprawiono pozycjonowanie ikon, kiedy po raz pierwszy wchodzi się do menu Kampanii.
• Ustawienia gry podczas nagrywania bitew są teraz poprawnie stosowne.

Zmiany w charakterystykach pojazdów:

AMX M4 mle. 54:
* Penetracja pocisku premium z działa 120 mm gun D. 1203 B została zmniejszona z 325 mm do 315 mm.

AMX M4 mle. 51:
* Penetracja pocisku premium dla działa 120 mm gun D. 1203 B została zmniejszona z 325 mm do 315 mm.
* Penetracja pocisku premium dla działa 127 mm / 54 Model 1948 została zwiększona z 258 mm do 270 mm.

AMX 65 t:
* Penetracja pocisku premium dla działa 120 mm D 1203 została zmniejszona z 325 mm do 252 mm.

ST-I:
* Poprawiono opancerzenie czołgu.

guest
13 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kukiz

Nie działają serwery testowe.

Y3tik

Heh… Zamiast poprawić nową linię to ją spier…, ciekawe jaki geniusz wg na to wpadł xD

T

Kiedy nastapi ta aktualizacja ma ktos jakies konkretne dane?

Roophert

Do połowy grudnia ma być wierzchołek drzewa: FV 215b (183), a skoro w kolejnym patchu ma wejść borsuk, to pewnie właśnie dopiero po wierzchołku.

Znafca

Nerf 8 tieru Francy jak najbardziej zasłużony. Pena 325 była wartością zbyt wysoką co wyraźnie dyskredytowało zwykłą amunicję i pozwalało na zupełnie bezstresową grę, bo z taką peną, mastodonty jak Maus, są osiągalne od tak. Z resztą wystarczy sobie pograć Obj. 416 na kumulach z 330 peny i przekonać samemu jak przyjemnie szmaci się coś co z zasady miało być odporne od przodu na czołgi niższych poziomów. Oczywiście jest to droga zabawa, ale czy satysfakcjonująca gdy tak bez żadnych problemów przebijamy wszystko co chcemy bez konieczności wyprowadzenia kogoś w pole (nie wnikam w sam proces celowania, który i tak jest istotny)? Reszta zmian wydaje się mało znacząca.

warrior

lol WG i balans hahahah wz5 i sp się cieszą

panbartosz

Nie da się pomalować czołgu, który ma już kamuflaż, przynajmniej ten z kampanii i nie można zakupić tego nowego malowania.
W dodatku nie dali złota ani wolnego expa.

anonim

nerf dla francuzów? One powinny buffa dostać

warrior

Dkładnie jedyny plus dla VIII to były apcr z 325 peny, jak znalazł na nowy MM i permamentne losowania na X, a teraz to nich pocałują misia w upe, bo nikt już tego nie tknie. OP conqueror jakoś może mieć taką penę na APCR do tego jeszcze nieporównywalnie lepszy pancerz… wot i balans hahaha

Znafca

Jak nie potrafisz grać bez prem ammo to całuj misia gdzie tam chcesz. Do tego widzę, że logika ci kuleje… Bo porównywać IX/X tier z 8 to żenua sama w sobie. Generalnie nie wiem po kiego grzyba próbować porównywać teraz pancerz… Zwłaszcza, że na testowym premium pestek lata za dużo i dziwienie się, że nie odbija jest oznaką ignorancji. Bardziej miarodajnie będzie dopiero na normalnym serwerze. Do tego nie warto słuchać co mówią jutuberzy.

yank

a na eu nie lataja gold pestki? chyba na niskich poziomach, zagraj sobie kolego 9,10 to zobaczysz ile tego lata w bitwach. Te nowe france to sie nadaja na mieso armatnie

Znafca

Latają to fakt, ale nie w takiej ilości jak na testowym. Nie wspomnę już tu o poziomie graczy, którzy na normalnym koncie nie mają nawet dychy wybadanej… Ale testują. Powinno być tak jak drzewiej, czyli tylko twój garaż i ew. Zmienione pojazdy. No i bez tony golda, kredytów i wolnego doświadczenia.

NiezlySzajs

@yank WG nie zmusza do grania nowymi czołgami. Ja z chęcią zagram, tak samo bym zagrał tymi ciężkimi francuzami niższego tieru, ale płaczki wypłakały by ich nie dodawać bo słaby pancerz mają. Niech WG więcej nie słucha psełdo graczy, ponieważ przez tą patologie nie dodali emblematów z bonusami.