Prosto z Supertestu: Aufklärungspanzer V, cz. II

Po raz kolejny na Superteście WoT zawitała niemiecka Panthera. Poniżej zaktualizowana charakterystyka czołgu 😉 Zdaniem kolegów z WoT Express, pojazd nie jest przeznaczony do sprzedaży masowej.

Czołg zaprojektowany jako ciężki pojazd rozpoznawczy. Postanowiono wykorzystać w nim kadłub Pantery, by ułatwić produkcję masową. Maszyna ta miała być wyposażona we wieżę z Leoparda z armatą o lufie nie dłuższej niż kadłub pojazdu, co miało zapewnić lepszą manewrowość w terenie leśnym. Nie zbudowano prototypów tego pojazdu.

Pamiętajcie, że charakterystyka tego pojazdu jest w tej chwili testowana i każdy z niżej wymienionych parametrów może ulec zmianie.

Wstępne parametry:

Tier: LT-8, Niemcy, premium
Wytrzymałość: 1 100
Moc silnika: 900 KM
Moc na tonę: 21,5 KM / t
Maksymalna prędkość / Prędkość cofania: 60 / -22 km / h   65 / -25 km / h
Prędkość obrotu: 44 °/s
Prędkość obrotu wieży: 44 °/s   48 °/s
Zasięg widzenia: 390 m   410 m

Pancerz kadłuba: 85 / 50 / 40
Pancerz wieży: 50 / 30 / 30

Działo: 7,5/5,5 cm Kw.K. 44 L/53

Uszkodzenia: 135   180
Penetracja: 221   204
Czas przeładowania: 4,0 s   5,2 s
Rozrzut na 100 m: 0,3   0,33
Czas celowania: 1,5 s
Ograniczenia opuszczenia/uniesienia działa: -10 / +20

Załoga: 5 osób

via WoT VK

Pełną specyfikację z poprzedniej wersji Supertestu znajdziecie pod tym linkiem: KLIK.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
San

Jako nagroda za misje osobiste by pasował.

Tomek.Z

No jak by dali ten czołg jako nagrodę za maraton (nawet arcytrudny) to myślę, że wszystkich tzw hejterów by szlag jasny na miejscu trafił, swoją drogą bardzo jestem ciekawy, czy znalazł by się potem jeszcze ktoś z bólem ****…

GoldNub

Zawsze będzie hejt. Nieważne co WG zrobi… Dadzą coś za darmo? Źle bo za darmo i na pewno gunwo. Dadzą proste misje – każdy ma i czołg nie jest unikatowy. Będzie czasochłonny maraton? Źle, bo ktoś ma rodzinę i nie ma czasu za wiele na grę. Zawsze coś komuś nie pasuje. Nawet gdzieś trafiłem na płacz, że obecne zniżki 30% na czołgi premium 8 tieru to i tak za mało, bo cena nadal “europejska”. Więc… Zawsze się znajdzie ktoś taki, któremu coś nie pasuje. A jest to hejt/płacz z ****, bo to wszystko co WG oferuje/ofiaruje jest w pełni opcjonalne. Nawet granie w tą grę jest opcjonalne.

Teravius

Obawiam się, że to może być nowa premka przed świętami do kupienia.

GoldNub

Albo prezent np dla CC, czy hiper trudna misja. Daje do myślenia to: “Zdaniem kolegów z WoT Express, pojazd nie jest przeznaczony do sprzedaży masowej”

rysiu

pewnie go nigdy nie dadzą

wielorybwacek

Dokładnie, właśnie dlatego zapłacili gruby hajs grafikom i programistom – żeby go nie dać.

Grimar

To co maraton?

Janusz

no napewno na EU nie masz co nawet myśleć o tym