Otwarty tydzień w Total War: ARENA!

Otwarty tydzień w Total War: ARENA!
Gracze mogą spróbować gry od 24 listopada do 4 grudnia

Total War: ARENA startuje z otwartym tygodniem, w którym wszyscy zainteresowani gracze mogą spróbować wieloosobowych walk na epicką skalę. Od 24 listopada do 4 grudnia każdy może pokierować Rzymianami, Barbarzyńcami i Grekami, a następnie dać twórcom swoje uwagi.

Wszyscy ci, którzy odpowiedzą na wezwanie do 4 grudnia dostaną dostęp do zamkniętej bety, aby kontynuować walkę po otwartym tygodniu. Ponadto otrzymają za darmo aż trzy jednostki premium poziomu czwartego, aby spróbować nowych możliwości walki – kawalerię pomocniczą Rzymian, barbarzyńskich mieczników oraz grecki oddział włóczników. Dodatkowo na graczy czekają liczne misje i związane z nimi nagrody.

„Otwarty tydzień to ekscytujący krok w rozwoju gry,” mówi Gabor Beressy dyrektor gry Total War: ARENA w Creative Assembly. „Jesteśmy wdzięczni naszym oddanym graczom, którzy są częścią rozwoju tytułu i zapraszamy nowych, aby społeczność rosła.”

„Otwarty tydzień w Total War: ARENA pozwoli nam przetestować serwery na dużej grupie graczy,” mówi Sergei Laptenok, dyrektor produktu Total War: ARENA w Wargaming Alliance. „Każdy może wziąć udział w strategicznej rozgrywce i dołączyć do historycznych bitew.”

Total War: ARENA jest obecnie w zamkniętej becie, gdzie twórcy skupiają się na dostosowywaniu mechanik rozgrywki oraz na dodawaniu nowej zawartości do gry. Wiele z usprawnień i balansowanie dzieje się w oparciu o uwagi graczy zostawiane na forach i w innych kanałach komunikacji. Dołączenie dużej grupy graczy pozwoli na zebranie jeszcze większej ilości uwag. W grze mamy obecnie 11 historycznych dowódców oraz 9 map, które przedstawiają tak znane miejsca jak Termopile czy Wał Hadriana.

Po więcej informacji o grze i aby dołączyć do otwartego tygodnia wejdź na oficjalna stronę internetową gry totalwararena.net

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments