Drużyna DinG eSportowymi mistrzami Europy 2017 w World of Tanks!

Drużyna DinG eSportowymi mistrzami Europy 2017 w World of Tanks!
W grudniu trzy drużyny z Polakami w składach będą reprezentować stary kontynent w Moskwie

W minioną niedzielę, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyły się eSportowe mistrzostwa Europy w World of Tanks. To był dzień pełen esportowych emocji!

W pierwszym półfinale zmierzyły się drużyny Kazna Kru i Go Hard. Popularna Kazna zwyciężyła w stosunku 7:3 i przeszła do finału. W drugim półfinale starły się Oops the Tough Giraffes oraz DiNG. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:7 i poznaliśmy już obu finalistów. W ostatecznym pojedynku zwyciężyła drużyna DiNG, która w finale pokonała Kazna Kru 7:4 i tym samym zdobyli tytuł mistrzów Europy!

Podium i podział nagród turnieju wygląda następująco:

  • Pierwsze miejsce – DiNG—$50,000
  • Drugie miejsce – Kazna Kru—$25,000
  • Trzecie miejsce i czwarte miejsce – Oops the Tough Giraffes oraz Go Hard – po $12,500 na drużynę.

Warto podkreślić, że trzy najlepsze drużyny zawodów w Katowicach dostały prawo reprezentowania Europy na zbliżającym się turnieju w Moskwie. Już pod koniec grudnia, podczas święta graczy WG Fest odbędzie się Bitwa Ostateczna, gdzie zmierzą się najlepsze drużyny eSportowe z całego świata. Warto będzie kibicować, gdyż wszystkie drużyny ze „starego kontynentu” mają w swoich składach Polaków.

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments