9.21 – zamiana FV215b (183), cz. II

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Griven Warthog

Czy info odnośnie wierzchołka drzewa fv jest potwierdzone i czy znany jest dokładny termin zakończenia?

Ksawy2009

@Świadomy masz rację…

Co z 1 perkiem? Mam już 6-go załoganta w koszarach przekwalifikowanego na FV215b (183) , czyli już nie dostanę nowego 6 załoganta? z automatu mi ten 6 co jest w koszarach przeskoczy na badgera?

NiezlySzajs

Chociaż fotkę mogliście pokazać z testowego, no chyba że na testowym jeszcze nie działa przerzucanie załogi z FV 183 na Badgera.

Tank_Kloss

@pieter9870 przeszkolenie załoganta wraz ze zmianą roli i resetem umiejętności kosztuje jeżeli dobrze pamiętam 500golda.. też mi skomplikowany skrypt xD

Znafca

100% radiooperatora to taka sobie kompensacja różnicy. A czemu? Załoga z BiA ma wtedy nieaktywną BiA i musi cierpieć aż ten radiooperator nadrobi braki w edukacji. Innym wyjściem jest przerzucenie z innej klasy pojazdu, przy stracie jego ewentualnych możliwości (np.: nieco do zasięgu widzenia jeśli bez przeszkalania). Oczywiście przy założeniu, że ktoś zwolnił radiooperatora z Tort’a. Ja na szczęście sobie go zachowałem, bo szkoda było mi jego 2,5 perka, które akurat kiedyś by mogło się przydać.

iBlackLagon

Zaczęłam używać “znaFca” to jebaki to wykorzystały .I.

Mati

No i gitarka

Swiadomy

Dla botów moze i gitarka. Ja majac jednak zaloge z 5 perkami z hakiem nie bede wsadzal golasa.. myslę, że spora część graczy znajdzie sie w identycznej sytuacji.. opcją minimum jest zrobienie z free expa przynajmniej braterstwa na tym radiooperatorze.. na czym wg i tak wyjdzie do przodu.

piter9870

Dobra rekompensata byłaby wtedy kiedy daliby radiooperatora z tak rozwiniętym perkiem (oczywiście do wybrania) co reszta załogi na fv ale oczywiście wiąże się to z trudem napisania skryptu który analizowałby ile exp załogant by dostał …