Grudniowego i styczniowego Wierzchołka drzewa nie będzie

Krótki komunikat z portalu WoT:

Jak zapewne wielu z Was zauważyło, że w tym miesiącu nie opublikowaliśmy ankiety dotyczącej pojazdu mającego być gwiazdą grudniowego Wierzchołka drzewa. Stało się tak, ponieważ ta oferta robi sobie przerwę świąteczną na okres grudnia i stycznia. Nie martwcie się jednak – będziecie mieć w tym czasie mnóstwo okazji do skorzystania z innych ofert.

Do połowy grudnia będziecie jednak mieć dostęp do ostatniej w tym roku oferty Wierzchołek drzewa. Ze względu na nadchodzącą aktualizację 9.21, bohaterem będzie tym razem FV215b (183) – to Wasza ostatnia szansa na dodanie go do swojego arsenału, zanim stanie się pojazdem specjalnym, a jego miejsce w drzewie technologicznym zajmie FV217 Badger!

Począwszy od lutego 2018, Wierzchołek drzewa powróci z pełną mocą, a na forum opublikujemy nową ankietę, w której będziecie mogli głosować na pojazd objęty kolejną ofertą specjalną.

Pod koniec listopada przedstawimy na portalu odpowiednie informacje dotyczące grudniowego Wierzchołka drzewa, w tym premie i zniżki dotyczące linii FV215b (183).

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
braindeadbot

Po chorobe ci testowy jak na normalnym i tak nie będzie działało i dopiero tam bedą testowac tego parcha

NiezlySzajs

Gracze grający na testowym mają przeważnie od IV do VI poziomów na normalnym serwerze. Grają tylko po to by sobie zagrać X poziomem z full goldem, by tylko się pobawić. A nie sprawdzić jak na normalnym serwerze będzie się im grało X. Hmm tylko full gold i załoga z np siedmioma perkami. WG powinno zlikwidować serwer testowy, ponieważ jest jakieś 5% graczy co wysyła błędy.

Anonimowo

Wargaming obiecuje i co z tego ja tego nie ralizują

loriz

AT15A tu jakoś nie widzę poza tym za 4 rozkazy kończę misje z wyróżnieniem więc 1 rozkaz powinniście dać znowu z graczy sobie jaja robicie

Lukas

GDZIE SERWER TESTOWYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY?

Miś Dobijak

No jak nie będzie wierzchołka jak będzie wierzchołek- Godzilla…

The_Apeir0n

patch wchodzi w polowie grudnia

Toretto

Gdzie serwer testowy !!!

Karel

Dziś miał startować testowy serwer, ktoś coś? Działa?