9.21 – zmiana parametrów pancerza brytyjskich niszczycieli czołgów, cz. III

Wraz z łatą 9.21 czekają nas spore zmiany w drzewku brytyjskich niszczarek. Prócz podmiany dyszki, niższe tiery zostały wzięte na warsztat w celu zmiany parametrów ich pancerza. Tym razem jest to już ostatnia część proponowanych zmian. Co zmienili deweloperzy?

  • AT 15 – tutaj też spore poprawy. Usunięto otwartą przestrzeń za jarzmem działa. Zwiększono też ogólną grubość pancerza przedniej płyty górnej.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

  • Tortoise – ponowne podrasowanie pancerza. Dodatkowo zwiększono jego grubość na dachu, co utrudni przebijanie tej części pojazdu przez zasadę trzech kalibrów. Wyjątkiem będą naprawdę duże działa.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

via WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pan.J

A zasada 2 kalibrow

Anonimowo

zasada 2 kalibrow zwieksza normalizacje dziala ap i apcrow

zimny

co to jest zasada 3 kalibrow?

Hiszpan3k

zasada 3 kalibrów że jak masz działo 100mm to na pewno przebijesz pancerz 33mm nieważne jest pod jakim kątem uderzy pocisk po prostu nie ma prawa zrykoszetować.

JaQubek

Jeżeli kaliber działa przekracza trzykrotnie grubość pancerza w jaki uderza pocisk to pocisk nie zrykoszetuje. Nie jest brana pod uwagę efektywna wartość pancerza

Nom

Jeszcze należy dodać, że działa to tylko w przypadku pocisków AP i APCR.
HE, HESH i HEAT nie podlegają tej zasadzie 😉