Finał europejskiej ligi Wargaming.net na żywo w Katowicach!

Finał europejskiej ligi Wargaming.net na żywo w Katowicach!
Drużyny z Polakami w składach, wysokie stawki – widowisko eSportowe na najwyższym poziomie.

Wargaming ma przyjemność poinformować, że już w przyszłą niedzielę (19.11.2017) odbędzie się finał europejskiej ligi eSportowej w World of Tanks. Na żywo, przed zgromadzoną publicznością w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach (ul. Sławika i Antalla 1) poznamy najlepszą drużynę „starego kontynentu”. Zawodnicy walczą o duże stawki – tytuł mistrzów Europy i 100 000 USD (ok. 365 000 PLN) w puli zawodów.

Przed zgromadzoną publicznością wystąpią cztery drużyny eSportowe, które zostały wyłonione w toku rywalizacji ligowej. W mistrzostwach zobaczymy Kazna Kru, DiNG, Ooops The Tough Girraffes oraz GoHard. Warto podkreślić, ze w trzech pierwszych drużynach występują polscy zawodnicy. Za zajęcie pierwszego miejsca przewidziana jest nagroda 50.000 USD (ok. 182 500 PLN), drugie miejsce to 25 000 USD (ok. 91 250 PLN), a trzecie i czwarte pozycje nagrodzone zostaną kwotami po 12 500 USD (ok. 45 625 PLN). Ponadto trzy najlepsze drużyny pojadą na finałowe rozgrywki światowe do Moskwy w grudniu bieżącego roku, aby reprezentować nasz region. Zdecydowanie jest o co walczyć!

Mistrzostwa rozpoczną się pierwszym meczem około godziny 11.50 w przyszłą niedzielę. Na widzów czekają konkursy z nagrodami, niespodzianki i atrakcje. Zachęcamy również do śledzenia transmisji na żywo pod adresem http://wgl.gg/watchPodczas streamu internetowego będzie można zobaczyć najlepsze drużyny w akcji oraz również wygrać nagrody. Strona oficjalna rozgrywek -> http://en.wgleague.net/finals/eu/

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments