Nowy pojazd premium w World of Tanks na konsolach!

Ostatnio w World of Tanks możemy spotkać się z coraz większą liczbą czołgów premium! Nie inaczej jest na konsolach – tym razem na oficjalnej stronie konsolowego tytułu, przypadkiem w Czołgopedii (ponieważ później został usunięty) pojawiła się nowa ciężka amerykańska premka VIII poziomu – Captured King Tiger. Jest to zdobyty przez Amerykanów w trakcie drugiej wojny światowej Tiger II należący do sPzAbt. 506 (dywizji czołgów ciężkich).

Jest to o tyle ciekawe, że wielu graczy także na PCtach z chęcią widziałoby tego typu pojazdy z drzewka jako pojazdy premium, szczególnie, że wiele z obecnych premek mogłoby z łatwością zostać wpasowanych do drzewek ich nacji. Ważniejszą kwestią jest jednak to, jakie szanse mamy na pojawienie się podobnego pojazdu w World of Tanks. Z dotychczasowych doświadczeń szanse na zobaczenie identycznego pojazdu mamy żadne – w World of Tanks Console bardzo często pojawiały się unikalne, zdobyczne pojazdy. Innym przykładem może być zdobyczne T-34-88 lub KV-1.

Z kolei wiemy, że na superteście odbywały się próby pojazdów premium typu Jagdtiger (H) czy Tiger II (H) i to na te pojazdy liczyłbym w przyszłości. Kto zresztą wie, jakie niespodzianki czekają nas podczas tegorocznego kalendarza adwentowego. Pozostaje czekać i wypatrywać nowości na horyzoncie.

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
mahoganytown

Hmmm obstawiam :

Panzery II,TOGI,inne gówna które już były z / bez paczki 30k golda na kalendarz adwentowy 🙂

Dziwny Dywan

Czekam na vk 168.01 p
Uwielbiam czołgi tego typu oraz dawanie defenderowi w ryj