Szwedzkie czołgi w World of Tanks na konsolach 

Szwedzkie czołgi w World of Tanks na konsolach
Niezależne drzewko nowej nacji i unikatowy czołg Sabatonu!

Wargaming ma przyjemność poinformować, że dziewiąta już nacja dołączyła do World of Tanks na konsolach Xbox 360, Xbox One, Xbox One S oraz Playstation 4 i Playstation 4 Pro. Na nadchodzącym Xbox One X gracze zagrają wszystkimi nacjami od momentu rynkowej premiery nowej konsoli w wersji wspierającej 4K i HDR.

Szwedzka linia technologiczna to 20 nowych jednostek lekkich, średnich i ciężkich. Na pierwszy plan wysuwają się niszczyciele czołgów z unikatowym dla tej nacji trybem oblężenie” i „podróż”. W trybie podróżnym można szybko zająć dogodne pozycje snajperskie na mapie. Przełączając się na oblężenie, tracimy radykalnie zdolność przemieszczania się, ale zyskujemy znacząco na zadawanych obrażeniach. Do wersji konsolowej trafia również owoc współpracy ze szwedzką grupą heavymetalową Sabaton – czołg Primo Victoria. Co ciekawe, członkowie grupy są zapalonymi graczami World of Tanks i podłożyli głosy pod członków załogi. Aby dodatkowo podkreślić znaczenie szwedzkiej linii, popularna mapa Murovanka zyskała nowe efekty zamieci śnieżnej. Ograniczona widoczność na mapie będzie stanowić wyzwanie również dla doświadczonych czołgistów.

Czołgiści! Nie pozostaje nic innego… Podkręćcie ABBĘ na jedenastkę, zagotujcie klopsy (lub zjedzcie hot dogi za złotówkę) i ruszcie do boju nowymi szwedzkimi czołgami! 20 nowych maszyn „Made in Ike… Sweden” już czeka.

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments