Poziom VIII tygodnia: IS-6

Czołgiem tygodnia będzie nic innego jak IS-6. Przez najbliższy tydzień obowiązywać będzie następująca oferta:

IS-6 to wyważony pojazd, który nadaje się idealnie do walki na małym dystansie. Nie tylko potrafi mocno przyłożyć, ale strzela całkiem szybko, jednocześnie odbijając nadlatujące pociski.

  • Czołg + miejsce w garażu + 30 dni konta premium oraz 2 dodatkowe przedmioty za 160,39 zł.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
18 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
MaciejWróżbita

biere

wart każdej złotówki

Mateusz123_4

Mocno przyłożyć ależ to nie prawda bo teraz w porównaniu do np Lowe to IS-6 jest gównem

T

Szmaciarze dajce buffa isowi 6 a pozniej proponujcie graczą

już wiem jaka cana taka pena

(

)

wg rąbią nowych graczy w dupe

nic temu czołgowi nie pomoże z tą peną sprzedawanie go to kpina z ludzi, w stosunku do innych op premek ten towar uważam za wybrakowany ciekawy ile znajdą na ten chłam debili

jacek placek

Trzy kłamstwa w jednym zdaniu “Nie tylko potrafi mocno przyłożyć (taa z peną 175 na pewno), ale strzela całkiem szybko (10s no normalnie jak automat), jednocześnie odbijając nadlatujące pociski (od 6 tierów o ile nas rzuci na topke,Tygrys nas bez problemu przebije)”

Anonimowo

Bez problemu? 1 Albo nim nigdy nie grałeś. 2 Masz go ale nie umiesz nim kontować. Wiem co mówie, mam 97% biegłości na tym czołgu

Anonim

Co ty chcesz tym IS’em 6 przelewy na konta robić?

Kk2

IS-6 w dzisiejszych czasach, przy nowych OP premkach?!
To żart, kpina, czy prowokacja ze strony marketingowców WG?!

_T2D_

Ten zestaw opłaca się chyba tylko wtedy kupić…. gdy mamy IS6 w garażu. Rekompensata golda (11.800), 30 dni premium i do tego jakieś misje. Wtedy ta cena może być.

Szczecinianin

No tu masz raję 🙂

noob

ale to faktycznie tak działa ? jeśli mam iSa6 w garażu – dostanę rekompensatę ?

_T2D_

Tak, parę tygodni temu potrzebowałem premium i trochę złota i kupiłem zestaw z SuperPersem. Wpada rekompensata w pełnej ilości golda, miejsce garażowe, premium i załoga 50%. Do tego misje można zrobić zgodnie z opisem.

noob

super bo też potrzebuje teraz golda…ciekawe czy załoga jest już przypisana do ISA ? :), poza tym czy warto teraz expić obj 416 skoro ma być wycofany ?

Tigergt

Nie prawda IS6 nawet bez golda robi defendera to kupa moim zdaniem mm jest gitarka

_KoX_

XDDD to chyba cały czas mu w tył strzelasz.Dolna płyta z przodu ma około 210 mm pancerza efektywnego ,a IS-6 ma 175 peny na zwykłych….

Anonim

IS-3 też nie przebijesz w dolną płytę z 175 peny.

RNG

IS-6 to wyważony pojazd (w przeciwieństwie do Defendera), który nadaje się idealnie do walki na małym dystansie (z poziomami 6 i 7). Nie tylko potrafi mocno przyłożyć (o ile trafi), ale strzela całkiem szybko, jednocześnie odbijając nadlatujące pociski (od 6 i 7 poziomów, nie-goldowe).

Ten czołg jest obecnie zbyt słaby. W okresie MM rzadko rzucajacym na topie, spamowania złotem, nie opłaca się go kupować.