Armored Warfare zmierza na platformę Steam

Według oficjalnej notki prasowej Armored Warfare już 10 listopada wyląduje na platformie Steam.

In addition of the update, My.com is proud to announce that the popular tank combat MMO will roll out onto the Steam marketplace on Nov. 10; allowing the Steam community the opportunity to download and experience its intense brand of tank action firsthand!

Czy będzie to oznaczać przypływ nowych graczy których ostatnio tak bardzo brakuje? Prawdopodobnie umieszczenie gry na platformie zbiegnie się z wprowadzeniem aktualizacji 0.22 “Art of War” na którą czekamy od miesięcy. No cóż, pozostaje tylko mieć nadzieję iż gra w końcu ruszy z przysłowiowego kopyta czego sobie i Wam serdecznie życzę.

guest
11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zdzisiu

Sie zobaczy, Coz, najwyzej po 10 min bedzie uninstall. Mam dosc instalowania kolejnego launchera, do jednej gry…

robertunio

Gra nie jest martwa. Ma malo graczy na EU ale duzo na RU.

Kk2

Gra jest martwa! Developerzy dalej brną w jakieś bzdurne ich wymysły.
Masowy spam rakiet, od niewidzialnych pojazdów, a systemy typu SOA są bezużyteczne.
MBTki są ślepymi chłopcami do bicia z dużą pulą HP.
Wieczne strzały za 0, penetrator uszkodzony, minimalne uszkodzenia, uszk. zew. moduł, uszk. wew. moduł, rykoszet, gąsienica, czy brak trafienia przy pełnym skupieniu i celnych działach oraz dobrych załogach.
To krótkie streszczenie tego co jest obecnie w tej grze.
No i oczywiście wszechobecna cenzura na forum! Gdzie cenzorzy w osobach moderatorów za opisanie błędów i problemów jakie trapią grę dają bana za “trolling”! Gebels jest z nich dumny!
A bardzo długie oczekiwanie w kolejkach do gier PVP to standard, o którym wszyscy wiedzą.

Maciej

Widzę jesteś odpowiednikiem pomidora w wocie. Tyle mam do powiedzenia…. Czytam i oczom nie wierzę, jakoś ja nie mam problemów z przebijaniem i wygrywaniem, robieniem naprawdę dobrych wyników. Jak nie ogarniasz to fajnie że zrobiłeś nam przysługę i nie grasz, jeden pomidor mniej w drużynie zawsze lepiej

robertunio

Wejscie na Steama na pewno nie zaszkodzi. Moze tylko pomoc.

Gal Anonim

Oby tylko nie było jak z Survarium; jak mamy już konto, żeby mogło się na niego logować przez steam’a, a nie pobierać launcher z głównej strony i dodawać go jako “grę z zewnątrz” :V

Tomek

A tam wgl ktoś jeszcze siedzi? Z tego co pamiętam, pred odejściem nie można było wejśc do bitwy z innymi graczami na poziomach 6+..

Proximus

wgl? tzn “w ogóle”? co to za potworek, to żeś sobie skrócił…

Po1nter

A ty nowy w internetach, że o wgl nie słyszałeś 😛

Trzymam kciuki. Bo już na ten szajs WoTem zwanym patrzeć się nie da.

ArbuzowyKolega

(news jest o AW i o nim koledzy rozmawiąją a nie o Wocie….

Maciej

Normalnie nie mam problemów z graniem, ale to w godzinach po południu w weekend, albo po pracy w tygodniu. Właśnie to wyższe tiery są oblegane, Głównie na globalnych operacjach