Monetyzacja strony

Drodzy Czytelnicy!
 
Ten post jest dla Nas wyjątkowy, gdyż chcemy podzielić się z Wami dosyć ważną informacją. Jak wiecie (albo i nie :P) nasza strona jest prowadzona „ku chwale WoT”. Oznacza to, że żaden z naszych redaktorów nie ponosi z tego faktu korzyści materialnych. W skrócie – nam nikt za to nie płaci, a serwis działa i, mam nadzieję, daje Wam sporo kontentu.
 
Niestety koszty zawsze jakieś są, chociażby opłaty za serwer. Na chwilę obecną był on nam dany „po koleżeńsku” – nasz darczyńca dostawał od nas niewielką liczbę złota czy dni Premium, które mu sami fundowaliśmy. Dlatego też zdecydowaliśmy się, po dwóch latach (!) prowadzenia portalu, na zamieszczenie niewielkiej reklamy w przestrzeni pomiędzy wpisem, a komentarzami.
 
Reklama ta jest raczej nieinwazyjna i znajduje się pod każdym wpisem (patrz screen poniżej) i ma formę niewielkiego baneru. Baner ten ma na celu spróbować pokryć zarówno koszty serwera (nie chcemy już eksploatować naszego znajomego 🙂 ) oraz zarobić kilka PLNów chociażby na konkursy, które chcemy organizować czy to na streamach czy po prostu na stronie.
Od razu chcemy też uciąć ewentualne spekulacje – nic z tej kwoty, która wpłynie ze wspomnianej reklamy, nie zostanie rozdzielone między prowadzących stronę. Pieniądze te będziemy inwestować tylko i wyłącznie w Rykoszet, aby jakość serwisu, i sfery wokół niego, była jeszcze lepsza! Oczywiście nie będziemy prowadzić żadnej akcji przeciwko osobom, które posiadają np. AdBlocka. Nie spotkacie się z żadnymi blokadami strony, która zniknie po dopisaniu naszej strony do wyjątków. To, czy będziecie chcieli nam pomóc, zależy tylko od Was 🙂 . I nie jest to zobowiązujące, pamiętajcie!
 
Dodatkowo, jeżeli jednak komuś wspomniane reklamy będą przeszkadzać, zapraszamy do korzystania z naszego Facebooka, na którym WSZYSTKIE posty, jakie dodajemy na stronie Rykoszet.info, są przeklejane (WT oraz WoWS również istnieją). Opcja ta jest darmowa i wygodna – każdy ma alternatywę 🙂 .
 
Na koniec chcemy podziękować Wam, że z nami jesteście i wspieracie nas swoją aktywnością – jest to dla nas bardzo ważne i budujące. Jeżeli macie jednak jakieś sugestie, czujcie się wolni w ich napisaniu w komentarzu pod tym postem – przeczytamy każdą uwagę 🙂
 
Czołgiem!
Redakcja Rykoszet.info.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
25 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
lksilesian

https://rykoszet.info dodane do wyjątków na uBlock

Sar

off na rykoszet adblock

Mikisz

Póki nie pojawią się “pop-upy” to nie widzę problemu w wyłączeniu adblocka

şěŕ

I dobrze, bo należy się wam. Adblock wyłączony.

Ryvar72

Właśnie wyłączyłem AdBlock, co więcej postaram się klikać w te reklamy bo wiem że efekty daje klikanie. Pozdrawiam i powodzenia w rozwoju stronki.

BlaCycki

A możecie dodać opcję donejt, tak jak na reddit czy coś?

BlaCycki

Mam wyłączony adblock na tej stronie, reklamy mogą być dopóki nie są to pop-up i nachalne wywalające na cały ekran

Giela

Zgadzam się z Wami i to jest słuszny krok , al najleosz jest to, że pieniądze pozostałe z tej opłaty chcecie przeznaczyć na konkursy, chciałbym by w przyszłości po części oczywiście WG tak myślało, z okazji swoich rocznic czy innych eventów dali jakieś czołgi ,dni premium za Free. Pozdrawiam 😉 ps. Adblock wyłączony

Ksawy2009

AdBlock wyłączony dla tego serwera na stałe 🙂 Dzięki za tą stronę , jest super

Szmitu

Czytam ten blog Rykoszet.info od 1,5 roku, dzięki temu dowiaduję się o nowościach z wyprzedzeniem. Zawsze jak mi się nudzi, to czytam dla zabicia czasu. Dziękuję za stworzenie tej strony! Jak czytam to jest miło i przyjemnie! Doceniam wasz wkład i pracę na rzecz tej strony internetowej!
Duże pozdrowienia ode mnie
Szmitu (Filiposschm)

z0nk

Ba, jedyna strona, gdzie Adblocka chce mi się wyłączać.

Anonimowo

Ostatni bastion wołności padł, witaj propagando za pieniądze…

Zurugula

Żadnej propagandy. To tylko bannery reklamowe losowych reklamodawców z Google ads, z nikim się nie związaliśmy. 🙂

dazza

Jakiej wolności jakiej propagandy. W jakim świecie ty żyjesz Zurugula. Rodzice utrzymują a pieniążki które materializują się w powietrzu ?

Zurugula

Pracuję na dwa etaty, a pieniążki, które dostaję za pracę poświęcałem nieraz na drugą pracę, którą jest Rykoszet. 🙂 Tak więc taka wolność i taki brak propagandy. Jesteśmy zależni tylko od siebie nawzajem w redakcji, nikt nie ma nad nami kontroli i mieć nie będzie. 🙂

Nowaruu

mam błąd iż reklama pokazuje się drugi raz pośrodku artykułu ;-;

Majk

Może spróbujcie założyć Patronite zawsze parę groszy powinno wpaść 🙂

Hanys

AdBlock wyłączony. Chociaż fajnie byłoby was wesprzeć chociaż złotówką raz na miesiąc. Skutek podobny do reklamy, a może nawet i lepszy. 😉

szymon

spokojnie możecie dodać więcej reklam

army_by_PL

Reklama absolutnie nie jest inwazyjna 🙂 Pozdrawiam

KaaT

Również wyłączony! co pewnie będzie widać na przyszłych materiałach zaczerpniętych z Waszej szanownej strony. Uważam również, iż możliwość dobrowolnej dotacji mogłaby Wam pomóc w dalszym rozwoju serwisu (chyba że takowa już istnieje, nie sprawdzałem).

Prowadziłem kiedyś serwis za czasów kiedy ruch strony mógł generować spore koszty (to chyba się nazywało ilość transferu na miesiąc do wykorzystania), więc wiem co to znaczy.. na szczęście sponsor pokrywał z nawiązką koszt prowadzenia takowej strony co stawiało moją osobę w komfortowych warunkach. Powodzenia życzę oraz uważam, że z takich decyzji nie macie się komu tłumaczyć:)

Szczecinianin

Wyłączony na tej stronie 🙂

robocik123

Fajne zdj. Dobre posunięcie tak trzymać

Marcin93

“Wyłączony na tej stronie” ✓