War Thunder (Free-to-Play) zmierza na Xbox One! 4K na Xbox One X

Gaijin Entertainment szykuje premierę swojej wojennej gry na konsoli Microsoftu.

War Thunder znane jest dobrze użytkownikom Playstation 4, którzy od premiery konsoli otrzymali dostęp do tej gry MMO. Twórcy ogłosili dziś, że produkcja trafi także na urządzenia Xbox, w tym Xbox One X, oferując rozgrywkę w jakości 4K. Wkrótce mamy otrzymać więcej informacji na ten temat, ale Anton Judincew, CEO Gaijin Entertainment, ogłosił:

„Nasi fani pytali często czy War Thunder pojawi się na konsolę Xbox One, a my w międzyczasie intensywnie pracowaliśmy nad zapewnieniem tego doświadczenia. Z radością ogłaszamy że osiągnęliśmy porozumienie z Microsoftem i War Thunder pojawi się na konsole Xbox One oraz Xbox One X”.

Premiera odbędzie się zapewne dopiero w przyszłym roku i zacznie konkurować z World of Tanks. War Thunder także przenosi nas w czasy II Wojny Światowej, ale oprócz czołgów pozwala również na walki w powietrzu i na morzu. W wersji na Playstation 4 udział w bitwach bierze 30 graczy jednocześnie podzielonych na dwie drużyny. Gra stale jest rozwijana, dostarczając coraz więcej maszyn z okresu wojny, dodatków i rozszerzeń.

Ź:Worldofxbox

I MoLaR I

Weteran pól bitewnych na konsolach. Gram w WoT w edycji konsolowej od samej premiery. Swoją wiedzę na temat gry i broni pancernej z okresu II WŚ, staram się przekazać poprzez artykuły oraz filmy na YouTube.

guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sztrom12

I tak trzeba płaci abonament by grać online yey