World of Tanks – czołgi z trybu Halloweenowego, cz. II

Kilka screenów maszyn z trybu halloweenowego. Event rozpocznie się już 27 października.

Franken to wybór dla Was, jeśli lubicie strzelać z dystansu. Zadaje sporo uszkodzeń, co można połączyć z jego dużą szybkostrzelnością, aby wykonywać szybkie strzały z ukrycia. Znajdźcie bezpieczne miejsce i zmiatajcie przeciwników na prawo i lewo! A jeśli sprawy przyjmą zły obrót, macie do dyspozycji niesamowite działo, które pomoże Wam wyrwać się z niepewnych sytuacji.

Jeśli nie możecie się doczekać na bezpośrednie spotkanie z Lewiatanem, to wypróbujcie Steina. Można go ładnie opisać jako pochłaniacz pocisków: posiada spory zapas PW, dwie wieże, jest bardzo mobilny oraz posiada lepszy stosunek mocy do masy niż Franken.

STEIN

Lubicie walczyć w zwarciu? Jeśli tak, to wybierzcie Steina. Połączenie grubego pancerza, szybkostrzelnych dział i imponującej mobilności daje mu przewagę w pojedynkach z bliska. Jest w stanie strzelić do przeciwnika kilka razy, zanim ten nawet przeładuje, więc można wycofać się bez jednego draśnięcia. Stein jest wyposażony w działo skierowane do tyłu. Oznacza to, że musicie obrócić czołg tak, żeby oba działa mogły strzelać do przeciwnika, co może początkowo sprawiać pewne trudności. Jednakże, kiedy się już przyzwyczaicie, bez problemu będziecie siać spustoszenie na polu bitwy.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

FRANKEN

Franken doskonale radzi sobie w walce na dystans. Ma do dyspozycji dwa celne, niszczycielskie działa i nie bawi się z przeciwnikami – wybiera cele z daleka i rozprawia się z nimi, zanim w ogóle zorientują się, co się dzieje. Jeśli chcecie spokojnie poznać nowy tryb i nabrać doświadczenia w obsłudze kilku wież przed rozgrywką przeciwko innym graczom, Franken jest pojazdem dla Was. Oba jego działa są zamontowane na przodzie kadłuba, co ułatwia przyzwyczajenie się do nowej mechaniki.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

FCM F1 MINION & FCM 2C MINION

Lewiatana wspierają nieumarli wojownicy, którzy przeszli na ciemną stronę. 14 sług atakuje Wielkie Wrota. I o ile nie są to jakieś wyjątkowe jednostki, to mogą się Wam przydać. Niszcząc sługę zyskujecie zestaw zdrowotny, który uzdrawia Was i Waszych sojuszników.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

LEVIATHAN

Uzbrojony w budzące grozę działo, Lewiatan posiada również kilka drugorzędnych broni zamontowanych na ogromnym kadłubie. Czy mając to wszystko odpuści sobie swój cel? Wątpliwe. W odróżnieniu od śmiertelników, Lewiatan nie zna strachu i litości. Nie zawaha się staranować żadnego pojazdu, który stanie na jego drodze. Jego gniew jest tak ogromny, że nawet dotknięcie jego kadłuba odeśle Was do garażu. Wystrzegajcie się również min, które rozstawia wokół swoich przeciwników; najechanie na nie ogłusza i pozostawia bez obrony przez 7 sekund.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments