World of Tanks – czołgi z trybu Halloweenowego

Kilka screenów maszyn z trybu halloweenowego. Jak wyglądają poszczególne pojazdy postarał się przekazać jeden z użytkowników serwisu Reddit, ukrywający się pod nickiem avalon304.

Jak widać na załączonych zrzutach, w evencie wezmą udział takie czołgi jak: Leviathan, FCM F1 oraz Char 2C. Każdy wyposażony w system wielu wież i wielu dział. Event zapowiada się ciekawie 🙂

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Źródło: reddit

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
BoBeK

Mateusz123_4
Spokojnie one też buffa po tym jak odpowiednia ilość debili przepali Gold na free expa.
Za kilka miesięcy dadzą nową marchewkę w postaci buffa lub podmianki czołgów…

Mateusz123_4

Mówili że pierwszym czołgiem który będzie miał możliwość obrotu wszystkich wież będzie T-35

Mniej klonów

Będzie poligon doświadczalny systemu wielu dział zawsze jak jakiś iwent to coś testują ale systemu losowań to prędko nie naprawiom i kiedy zapowiedź rebalansu pojazdów t69 czeka na większą penetrację to samo z t54e1 skoro francuz amx 50 100 dostał depresję to t 69 dostać musi penetrację to samo tyczy się m26 perszing co ma gorszą penetrację od patryjota to samo z t34-2 modelu HD niema i buffa też to samo z 110 bez modelu hd

Znafca

Mam nadzieję, że WG nie posłucha upośledzonych pomidorów twojego pokroju. Zamiast domagać się takich buffów z tylnej części ciała – użyj mózgu w bitwie. Zapewniam, że wtedy te pojazdy okażą się ok (no może za wyjątkiem T-34-2). Chyba, że naprawdę potrzebujesz pomocy firmy, ale do tego trzeba kupić Defektora, czy innego Raka.

Lino

Pierwsze to musisz zapoznać się z poprawną polszczyzną, a dopiero później coś pisz 😉

Czarny

Ja jeszcze dorzucę prośbę o używanie zasad interpunkcji, to naprawdę ułatwia czytanie.

Bartosz

Takie jakby Ratte ;D. Już mnie nosi ;D. System wielu dział, czyżby jakiś test, aktualizacja albo włączenie dział dodatkowych na innych czołgach takich jak E100 albo Maus lub Japońskich HT?