Gaśnice World of Tanks

Tiaaa.. markowe gaśnice World of Tanks za jedyne 99 euro 😀 Kto się skusi? 😉

Dowódcy, czas użyć materiałów eksploatacyjnych w rzeczywistości!

Wargaming z dumą ogłasza nawiązanie współpracy z naszymi sojusznikami w Fire Design, co pozwoliło nam zaprojektować gaśnice World of Tanks, dostępne dla Was za jedyne 99 euro!

Aby przygotować Was na każdą okoliczność, wypełniliśmy gaśnice proszkiem zdolnym poradzić sobie z każdym rodzajem pożaru, w tym instalacji elektrycznych, drewna, łatwopalnych płynów, tkanin i innych. Wszystkie gaśnice posiadają 10-letnią gwarancję, a wskaźnik szybko informuje, czy wszystko działa prawidłowo.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mark

Kupie sobie taka do passat.

TH

Pewnie pojawią się w sprzedaży apteczki i zestawy naprawcze 😂

oskarek300

uahahahahaa wot to już totalnie spadł na psy żeby gaśnice sprzedawać uahahahahahah ten cały suport który to wymyśla powinien powsiadać na te swoje gaśnice i odlecieć na marsa uahahahahaha nie no jak ktoś to kupi to niech idzie i przed kamerami cały świat przeprasza wykonując samo-chłostę AHAHAHAHAHAHAHAHAH ciekaw jestem co później SUPER NOCNIK ZE SPŁUCZKĄ

aramis

gracz [falstys_xxd] okradł klan A_A_D i wywalił graczy z klanu,przestrzegam wszystkie klany

Pokonywacz

współczuje 🙂 oby serb był zwami 😉

Yesterday

99 euro … a po ile automatyczne?

Trollface1_

Za automatyczne placisz 2 sztabki zlota albo 299 euro