Prosto z Supertestu: mapa Mińsk

Trwają testy prototypowej wersji mapy Mińsk. Tym razem przyjrzymy się zmianom wprowadzonym po dotychczasowych testach i sprawdzimy, jak prezentują się wszystkie warianty mapy.

  • 00:01 1 wariant: 90_minsk_a;
  • 02:36 2 wariant: 90_minsk_v;
  • 05:47 3 wariant: 00_minsk.

via WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
colt

Kolejna gówniana mapa w stylu Ensk, Charkow i Stalingradu.. ile kur*a można klepać to samo?

DanyyyK

Czy tylko mi się wydaje, że 2 wariant to Ensk?
“Ale to już było….”

mariusz

to nie dron tylko nowa premka

ehh

najbardziej mnie wqrwia to, że robią te nowe mapy na starym silniku graficznym a nie od razu w HD jak Pan Bóg przykazał w 2017 roku!

lajt

też mam takie wrażenie… na chu… robić dwa razy tą samą robotę to ja nie wiem..

mate

hmm… pomyślcie przez chwilę – to ma być nowa mapa, więc dlaczego nie zrobili jej od razu w HD? Ano dlatego, żeby nie robić podwójnej roboty. HD to tylko tekstury i efekty, ktore nakłada się później. Najpierw trzeba przetestować czy dany układ mapy nadaje się do grania. Dopiero wtedy można nakładać tekstury i efekty. Jakby od razu robili kilka wariantów mapy w HD to produkcja samej mapy trwała by 2-3 razy dłużej. Także zastanówcie się zanim cokolwiek napiszecie.

zbyszkopolo

dronem latacie??