RNG No Comments #88

W necie jest już nowy odcinek audycji „Wielki Białoruski Randomizer”! Ciekawe i zabawne momenty w WoT, pozytywne wibracje i morze świetnego nastroju! Oglądajcie! 🙂

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
hary76

Mam nadzieje że w 2020 już zamkną serwery> bo nawet najwierniejsi fani nie wytrzymią ich idiotyzmów.W tym patchu spierdo…kontakty,ale da sie z tym żyć.Ale kurw…80 gier i 80 gier full 10 tier.*********** pajace naprawili MM.A do tego jak by było już mało.Z niewiadomych powodów bez gadżetów premium nie zrobi się misji.Czy to wina patcha czy dlatego że mam misje na to ,góno mnie to już zaczyna obchodzić.2x ammorack w co 3 bitwie.Każda bitwa to zniszczone moduły z załogantami.I mam już w wielkim chu…czy te matoły zmuszają ludzi do kupowania premium…………Niech się po prostu pierdo…w dekiel i *********….z serwerów do 2020r.

Opisywałem na testowym błąd z dźwiękiem kurw….te debile tego nie naprawiły.Teraz paręnaście osób ma problem z dźwiękiem w pewnych sytuacjach.Potem czytamy że ludzie w Eu nie opisują błędów w wocie.A ktoś to w ogóle z tych zjeb…..czyta czy oni tylko sa od brania kasy.Wargaming to ewenement w świecie czegoś takiego nie było i niema i raczej już nie będzie.

hary76

Wot to jedyna gra gdzie support PL nie pomaga .Wot to jedyna gra która ma ogromna ilość fanów w EU i ich rucha.A oni sie dają ruchać i jeszcze ich bronią i cmokają.Wot to jedyna firma która przy tysięcznym patchu tysięczny raz coś zjebał…..Wot to jedyna firma gdzie dyskryminuje sie serwery (EU).Wot to jedyna firma gdzie pozwala się w 30 dni robić 30TK i niema problemu.WOT to jedyna firma gdzie na forum trole cię zagryzą za prawdę a durny admin zbanuje .WOT to jedyna gra gdzie dochodzi do komedi omyłek.Beczą kolorowi gracze że ich raportowali w grze.Kiedy te same cioty z adminami kolesiami banują ludzi na forum ,nie ma żadnego problemu.Jednym słowem wot to gówno które wciąga a z drugiej strony chamsko odpycha durniami z marketingu którzy już w chamski sposób próbują wyciągać kaskę.
Jednym słowem niedawno widywałem 150 do 200 tys graczy teraz 120 tys to sukces .A mimo tego palanty robią patche,pierd..MM itd…..Banda durni którzy zarzynają kure znoszącą złote jajka.Po prostu pajace.W końcu by padli i był by spokój.Tego tym pajacom życzę na 2018.Tak skurw….firmy rżnącej głupa nie widziałem nigdy .Ale skoro ludzie chcą tego i się dają, to czemu nie.Wyciskajmy łosi do końca. Ja pierdo………

nickname

WOT jest chyba jedyną grą, w której za niszczenie sojuszników nagradzają filmem zamiast zbanować xD