Gwardzista STG w sklepie premium

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
mniej wymagaj

mam STG i nie jest on op długo ładuje ale w zamian ma fajne skupienie i celowanie nie to co defender w sumie teraz caernarvon ma teraz szanse posłać defendera na śmietnik swoim dpm ale takie czołgi jak tygrys II 110 t32 i VK 45.02 (P) Ausf. A wciąż potrzebują zmian t32 do penetracji tygrys do pancerza i działa to samo tyczy się VK 45.02 (P) Ausf. A jemu przydała by się nowa armata na przykład 105 z uszkodzeniami 360 i penetracją chociaż 220 lub 228 co do 110 pancerz potrzebuje zmian i działo

Może i gadam głupoty...

Tygrys 2 akurat nie jest zły i imho nie wymaga poprawek. Jest to czołg dla doświadczonych czołgistów, którzy potrafią wykorzystać jego istotne zalety jakimi są: celne działo i mocne boki. Dobra gra nim pozwala odbijać tytanów takich jak Jadzia E100. I dobra gra nie polega na pokazywaniu dolnej płyty. Co do T32… Wydaje mi się, że na pewno dostanie buffa. Nie ma co się oszukiwać, ale ta maszyna ma za niską penetrację jak na swój tier co wymusza niejako grę na pestkach premium. Oczywiście da się grać tylko na standardowych, ale wtedy trzeba uciekać się do dziwnych rozjazdów. VK dostała już jednego buffa do pancerza. Analogiczny buff do peny również by mu nie zaszkodził (ew. dać mu działo z Pantery 2 lub z Tygrysa 2). 110 w obecnej konfiguracji nie jest zła. Można swoje ugrać, ale wg mnie wymaga ona jakiegoś doświadczenia w grze. Szarżować nim można, ale tylko na topce. Na reszcie trzeba wychylać się i chować, bo pancerz bardzo zdradliwy.

Anonimowo

Ty chyba nie grałeś i nie strzelałeś w boki tygrysa II

1234567890

Może to on był w tym jg. pz i e100, który sie odbijał od jego boków. 😛

Truth is God

Defa nie wypuszczą bo by wszyscy zadefowali serwery.

jacek placek

Taktyka WG na hajs
1. Wprowadzamy zje*any mm w którym ósemki rzuca cały czas na dychy
2. ósemki stają sie niegrywalne
3. wprowadzamy op czołgi premium ósmego lvl
4. wiara kupuję op premki ósmego poziomu żeby móc “jakoś” rywalizować z dychami
5. Dziki hajs leci na konto WG za zakup premek

dawid

Akurat Gwardzista nie jest OP ale zgadzam się z Tobą że taka taktyka WG jest możliwa w przypadku innych OP premek 🙂