World of Tanks nominowany do nagrody Golden Joystick 2017!

World of Tanks jest na scenie od ponad siedmiu lat i to dzięki Wam zaszliśmy tak daleko. W tym czasie gra zdobyła dwie prestiżowe nagrody Golden Joystick. Zostaliśmy nominowani ponownie, tym razem w kategorii Still Playing.

Wiele się zmieniło, od kiedy zdobyliśmy drugą nagrodę w 2013 roku. Przez ostatnie trzy lata pomogliście nam podkręcić i poprawić World of Tanks. Pracowaliśmy nad wieloma aspektami: od mechanizmu doboru drużyn, równoważenia pojazdów i innych dużych usprawnień, po interfejs i nowe tryby gry, które wprowadzamy i nad którymi wciąż pracujemy. Motorem tych wszystkich zmian była nasza społeczność graczy. Mówiliście nam o tym, gdzie popełniliśmy błędy i gdzie wszystko działało, jak powinno. Poświęciliście swój czas, wykazaliście się entuzjazmem i cierpliwością, by wrażenia z gry były jeszcze lepsze. Dziękujemy Wam za to. World of Tanks jest dla Was i mamy nadzieję, że się Wam podoba i z chęcią zanurzacie się w tym świecie, który tak kochamy.

Jeśli chodzi o nominację do nagrody Golden Joystick, to jest to również Wasze osiągnięcie. Nie dalibyśmy rady dostać jej bez Was! Połączmy ponownie siły i przejdźmy od nominacji do nagrody. Pokażmy światu, jak miliony czołgistów ruszają razem i maszerują ku zwycięstwu. Gdy się nam to uda, będziemy wspólnie świętować podczas specjalnego wydarzenia z premiami do PD.

Aby zagłosować, musicie przejść na stronę gamesradar. Krótki poradnik znajdziecie w filmiku poniżej oraz na oficjalnym portalu WoT.

Wśród nominowanych w tej kategorii:

 • Diablo III
 • EVE Online
 • FIFA 17
 • Final Fantasy XIV
 • Hearthstone
 • Minecraft
 • Overwatch
 • Pokemon GO
 • Rocket League
 • The Elder Scrolls Online
 • World of Tanks

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
13 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ArchPhantom

Głos dostał nieśmiertelny Minecraft. WG i WoT nie dostaną mojego głosu za zmiany w złą stronę , za podejście do graczy/społeczności EU i przede wszystkim a to , że przeszli z formy “Płacić za dobry produkt” na “Dobrze zapłać za produkt”.

braindeadbot

ja zagłosowałem na eve online, równie dobrze mogła by to być każda inna gra poza WoT.
Tylko dlatego ze wot serwuje nam graczom sranie op premkami, dojenie z nas kasy oraz za wyśmienicie zbugowane patche.

Hebius

W ramach podziękowanie za nowe op premki, zepsucie balansu na 8 tierze, losowania plutonów, wspaniały mm i w ogóle wsłuchiwania się w głosy społeczności zagłosowałem na Pokemon Go. Polecam wyrazić swój stosunek do WG w podobny sposób.

lelol

Moze nie poki ale racja:)

Anonimowo

Tak się zastanawiam czy dać głos na Diablo czy na Overwatch. Wprawdzie w żadną z tych gier nie grałem, ale blizzard zasłużył sobie za całokształt. Właściwie będzie to bardziej głos przeciwko WG niż za kimś 🙂

WALDO5

Pracowaliśmy nad wieloma aspektami: od mechanizmu doboru drużyn, równoważenia pojazdów i innych dużych usprawnień, po interfejs i nowe tryby gry, które wprowadzamy i nad którymi wciąż pracujemy. Motorem tych wszystkich zmian była nasza społeczność graczy. Mówiliście nam o tym, gdzie popełniliśmy błędy i gdzie wszystko działało, jak powinno. Poświęciliście swój czas, wykazaliście się entuzjazmem i cierpliwością, by wrażenia z gry były jeszcze lepsze. TO JEST CHYBA ŻARTY ŻE TAK CIĘŻKO PRACOWALI ŻEBY NIC NIE NAPRAWIĆ HAHAHAHA DOBRZE ŻE W TO GÓWNO PRZERWĘ ZROBIŁEM BO WIEDZIAŁEM ŻE TAK BĘDZIE NOWYM PATCH WSPIERDOLIĆ [ MM I INNE RZECZY ] I JA MAM NA NICH GŁOSOWAĆ

Darek

Jak czytam takie wpisy mam wrażenie że ktoś was przymusza do grania w WOTa
zawsze możecie przesiąść się panowie na Minecrafta

Ivil

Golden no ballance

NiezlySzajs

Dobrze, że w kategorii ”wciąż gram” inaczej by był płacz.

Anonimowo

chyba do golden bugs

Franek

Po ostatniej łatce na pewno

Hebius

Wczoraj się przekonałem jak poprawili mm w nowej łatce. Na 23 bitwy to może z 5 było wyrównanych. Reszta to 15:2 albo 2:15. Szkoda gadać.