Mała aktualizacja 19 października

Krótkie info: dziś miała miejsce niewielka aktualizacja. Z jej powodu serwery były niedostępne w godzinach: 7:00 i 7:30 CEST. Każdy restart trwał około 25 minut. W tej mikro-aktualizacji:

  • Naprawiono pewne problemy techniczne;
  • Naprawiono problem niewłaściwie wyświetlanych odznak, zdobytych podczas drugiego sezonu beta Bitew rankingowych.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
22 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Truth is God

Ja wczoraj grałem z 12 gier, 11 razy byłem na topce – bez premium. To już sam nie wiem. Naprawili mm czy nie? Grało się wyśmienicie, tylko kontakty się zepsuły i nie można w plutonie z kim innym popykać 🙁

Błażej

Czy w tym patchu poprawili trochę MM? Grając 6 tierem nie było tak ze na 10 bitew to 2 bitwy na topce.

kilkuletni gracz

Znafca TY poprostu rozpierdalasz moje tatuaże!!!!!!!!

Grappilimo

Naprawcie tego wota
bo cały czas wywala z serwera i strasznie zacina grę
i niech ktoś w końcu ogarnie tego osranego MM !! ;/
same nerwy a nie przyjemność z gry ;/

Szczecinianin

Mam to samo ale od patcha zagrałem tylko bitew i już rzygam na tą gre…

Palina

Tak właśnie jak piszecie jeden wielki syf zrobili i się dziwią że ludzie odchodzą ale kasa się zgadza tylko jak długo

Garlicshadow

17 bitew i 3 wygrane chyba mówi za wszystko nie dolatujace pociski z E3 ktora nigdy nie miala takich problemów ! Dziwne rzeczy powiem tyle wprowadzaja patche ktore tak naprawde nic nie dają, a tylko chrzanią gre

Franek

“pewne problemy techniczne” a kontakty dalej nie działają. Z każdą nową łatką coś muszą zje…ć.

Max

Ja wczoraj grałam WZ-111 5A czyli 10 tier na 5 bitew miałem 3 na poziomie same 10 ale 2 z nich to było kuriozum 14 czołgów ciężkich po każdej ze stron i 1 niszczyciel a w drugiej to samo czyli 14 czołgów ciężkich po każdej ze stron i 1 arta na stronę. Rewelacyjny MM powodzenia bo ja mam dość grania. Potem grałem 7 tierem i tam o dziwo na 5 bitem 4 na topce a 1 z 3 tierami 8. Też jakaś paranoja.

Icchak

Najlepiej grać 10. z czołgami 5 poziomu. Nikt do grania nie zmusza.

lelol

wszyscy ruszyli nowe t10 to co się dziwisz że mm powalilo??

kanał

36 bitew i 28 na samym dole na poziomie minus 2 ,, 5 w środku na minus 1 ,, na topce 2 bitwy z tym jedna bitwa jedno tierowa

hary76

Zagrałem wczoraj w ten syf około 40 gier.40 debilnych z debilami.40 x 10t ,FULL 10.Mam tysiące bitew ale takich cudów jak wczoraj nie widziałem.Wielki B….Syf, co druga gra ,LOSOWANA.Nie działający czat,lagi na eu2 itd….Pozytywy, zarobiłem obligacje.A negatywy,robią wszystko żeby ostatnich zakochanych ludzi w tą gre odkochać.
Ps.Nie wiem czy to cheaterstwo czy coś te debile z wg najeba…….ale nigdy na tyle bitew KURW. NIE MIAŁEM TAKICH CYRKÓW.Wczoraj w każdej bitwie padały po dwa moduły i załoganci.Albo debile coś zjeba……albo wszyscy testowali czeaty.Po wczorajszym dniu naprawdę mam dość tego zjebane…gówna…….Ale jak w tytule ,Znaczki syfu RANKEDÓW 2 MUSZĄ KURW..BYĆ NAPRAWIONE.

Lajt

Wczoraj po patchu… 10 gier i 10 przegranych… wyniki bitwy 15:1, 15:3, 14:2… a najlepszy byl 13:5 😀 no masakra jakas wczoraj…

hary76

Zagrałem wczoraj w ten syf około 40 gier.40 debilnych z debilami.40 x 10t ,FULL 10.Mam tysiące bitew ale takich cudów jak wczoraj nie widziałem.Wielki B….Syf, co druga gra ,LOSOWANA.Nie działający czat,lagi na eu2 itd….Pozytywy, zarobiłem obligacje.A negatywy,robią wszystko żeby ostatnich zakochanych ludzi w tą gre odkochać.
Ps.Nie wiem czy to cheaterstwo czy coś te debile z wg najeba…….ale nigdy na tyle bitew KURW…. NIE MIAŁEM TAKICH CYRKÓw.Wczoraj w każdej bitwie padały po dwa moduły i załoganci.Albo debile coś zjeba……albo wszyscy testowali czeaty.Po wczorajszym dniu ,naprawdę mam dość tego zjebane…gówna…….Ale jak w tytule ,Znaczki syfu RANKEDÓW 2 MUSZĄ KURW..BYĆ NAPRAWIONE.

hary76
PK

Cos w tym jest, za kazdym razem jak cos kupie to po kilku tygodniach zaczynam wygrywac bez wysilku. Po kilku miesiacach bez zakupow moje WR idzie w dol. I znow jak wydam to zaczynam wygrywac. Teraz stoje na tym samym poziomie pomimo mojego WN8 idacego do gory (nie kupilem juz nic on wielu miesiecy). Nie wydam juz ani grosza na ta gre.

B.....k

Witam . Potwierdzam Twoje spostrzeżenia mam to samo.

Bohdan

Nie wiem jak wam ale mnie wczoraj nie wyświetlały się też wyniki bitew po kliknięciu w przycisk w prawym dolnym rogu

anonim

NAPRAWCIE MM

BUG

A kiedy naprawia wyswietlanie czatu i listy znajomych ?

Znafca

Problem pewnie w tym, że serwer czatu leży. No i coś dla spiskowów… Może WG chce przetestować MM gdy mało plutonów? 😛