Dwa czołgi kosmicznych marines z Warhammer 40,000 w World of Tanks Blitz

Dwa czołgi kosmicznych marines z Warhammer 40,000 w World of Tanks Blitz
Wydarzenie “Macragge’s Thunder” nadciąga i pozwoli graczom zdobyć unikatowe jednostki

Wargaming we współpracy z Games Workshop ma przyjemność ogłosić start nowego wydarzenia w grze związanego ze światem Warhammer 40,000. Już od dziś aż do 18 listopada, gracze mogą wziąć udział w wydarzeniu o nazwie „Macragge’s Thunder”. W garażu na wszystkich graczy czekają już dwie nowe maszyny z tego uniwersum – Vindicator i Predator w malowaniu Ultramarines.

Wyposażony w olbrzymie działo i chroniony przez potężny pancerz z przodu, Vindicator to maszyna oblęznicza, która może zniszyczyć najmocniejsze fortyfikacje. W World of Tanks Blitz jest niszczycielem czołgów typu premium VII tieru. Natomiast Predator to główna składowa pancernych sił zborjnych Space Marines, zaprawiona w tysiącach bitew jednostka, której pociski przeijają  skóry potworów i demonów. W grze, Predator jest przedstawiony jako czołg ciężki typu premium na poziomie VII.

W wydarzeniu “Macragge’s Thunder” gracze prowadząc te czołgi zdobywają emblematy oddziałów Ultramarines, Imperial Fists i Dark Angels. Wykorzytwać je można w trzech etapach wydarzenia, w trakcie którego zdobywać będą unikatowe kamuflaże, nowe części do maszyn czy modyfikatory i wzmocnienia. W trakcie trwania “Macragge’s Thunder” garaż wygląda jak lądowisko Space Marine, a dodatkowo została stworzona mapa „Macragge” wzorowana na planecie Ultramarines. Po ukończeniu całego wydarzenia i związanych z nim zadań można zostać właścicielem na stałe tych unikatowych maszyn!

Macragge’s Thunder to hołd dla fanów czołgów i systemu Warhammer 40,000” mówi says Andrey Ryabovol, dyrektor wydawniczy World of Tanks Blitz. „Wiemy, że wśród fanów World of Tanks Blitz jest sporo miłośników mrocznej przyszłości. Teraz gracze mogą walczyć jako najlepsi Space Marines i samemu poprowadzić potężne bestie – ku chwale Imperatora!”

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
KK73

Cóż, event ciężki do zrobienia bez golda. Możliwy ale ciężki. Nie chodzi o uszkodzenia a o liczbę walk do rozegrania. Średnio 15 odznak to zdecydowanie zbyt mało.

alpha i omega

kolejny event pay to win bądź dla szczęściarzy życia lub też cheaterów. Inaczej tego nazwać nie można kiedyś w tego typu eventach wystarczyły włożyć trochę serca, dużo ciężkiej pracy i można było z tego coś mieć przy pewności 100% teraz to już uda się albo się nie uda choć wiadomo które wyjście częściej się sprawdza te eventu są coraz gorsze pod względem zadań teraz gracz może się starać jak tylko może ale jak nie będzie miał masy szczęścia, grubego portfela lub chociaż cheatów to gówno dostanie…
PS. Jeśli ktoś uważa inaczej nie porówna sobie ten albo jeszcze lepiej poprzedni event z choćby tym podczas którego do wygrania były helsing i dracula lub też ten z strv

Anonim69

Widzę ,że ktoś ma problem z czytaniem ze zrozumieniem:”W trakcie trwania “Macragge’s Thunder” garaż wygląda jak lądowisko Space Marine, a dodatkowo została stworzona mapa „Macragge” wzorowana na planecie Ultramarines.”

Anonimowo

kicz i kupa
poza tym jak dla mnie wielka wtopa, gdyż nie ma kolorów blood ravens, którymi kierujemy podczas prawie wszystkich gier z serii wh40k

RexThemAll

Ale wiesz, że zgodnie z kanonem WH40k zakonów marines są setki/tysiące? Ich ilość jest ograniczona tylko i wyłącznie wyobraźnią graczy, szczególnie gdy mówimy o “figurkowym” roleplayowym oryginale. Każdy ma prawo pomalować swój oddział jak chce, dając swojej armii unikatowość. Co więcej, pierwszym zakonem zawsze byli Ultramarines, nie Orły, więc i tak wszystko jest w porządku. 😉

Anonimowo

o czym ty mówisz ? Dawn of War to nie są jedyne gry z tego uniwersum.